Bella Vista

 
hotel rating stars

Gornja Vala,46,21333 Drvenik, Kroaci

Hotel Bella Vista ndodhet në një gji në Drvenik afër kishës së Shën Jere, Hoteli ofron WiFi falas në të gjithë hotel dhe dhoma të rehatshme me ajër të kondicionuar me TV satelitor, sauna dhe palestër,. Restoranti shërbyen kuzhin mesdhetare, Hotel Bella Vista është ne nje vende ideal per te eksploruar Split, Makarska dhe Dubrovnikut ose të marrësh traget për në ishujt Hvar dhe Korcula.Hotel Bella Vista

Ne cmim nuk eshte perfshire taksa e qytetit qe paguhet ne hotel me monedhe vendase Kuna.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Kasaforte

Reservations cancelled at least 8 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 8 days, prior to the arrival date, will be charged the total deposit.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika e largimit te vone nga hoteli

E vlefshme deri me 6 pm =  10 Euro per ore