EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH BOSNJES
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Bosnje
Moti ne Bosnje


Vizito BOSNJEN

Mireseerdhet ne faqen e Bosnjes. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Bosnje Herzegovine dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet bosnjake si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Bosnje.


Bosnja dhe Hercegovina eshte nje toke ne forme zemre qe shtrihet ne pjesen juglindore te Europes. Aty qyteterimet e lindore dhe perendimore takohen, ndonjehere perpalsen dhe shume me shpesh pasurohen dhe forcohen nepermjet historise se saj te hershme dhe terheqese. Bosnia dhe Herzegovina eshte nje vend shume i bukur me nje varietet te pafundem peizazhesh, kulurash, traditash dhe njerezish. (Shoqata e Turizmit e Bosnje Herzegovines)
HOTELI I MUAJIT NE BOSNJE
Hecco Deluxe Hotel, Sarajevo, Bosnia Vleresimi i klienteve Hecco Deluxe Hotel Sarajevo reviews
0 Vleresime
Ferhadija number 2,
Sarajevo, Bosnia
HOTELI ME I SHITUR NE BOSNJE
Hotel Blanca Resort and Spa
Blanca Resort and Spa hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Babanovac BB, Travnik-Vlasic, Bosnje Hercegovine
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE BOSNJE
Hotel Blanca Resort and Spa
Blanca Resort and Spa hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Babanovac BB, Travnik-Vlasic, Bosnje Hercegovine
TURE NE BOSNJE
Bosnia Highilights
Recommended tour to Bosnia Bosnia Highlights a 7 day tour to the best attractions of Bosnia and Herzegovina ...
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu ยป
Hotele Biznesi ne Bosnje
Hotele Qyteti ne Bosnje
Hotele Malore ne Bosnje
Hotele Aeroporti ne Bosnje
Hotele Plazhi ne Bosnje


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: