Emporium

 
hotel rating stars

Dr.Irfana Ljibijankica 90, Bihac, Bosnje dhe Herzegovina

Hotel Emporium është 10-minuta larg nga qendra e Bihaq. E ndërtuar në vitin 2012,hoteli ofron dhoma të stilit moderne të pajisur me minibar dhe ajer te kondisjonuar ,Wi-Fi falas dhe TV LCD satelitor, banjo me dush, tharëse flokësh..Restoranti i Hotel Emporium shërben kuzhinë ndërkombëtare dhe tradicionale. Ju mund të beni sauna dhe trajtime të ndryshme masazherie, Rafting në lumin Una si dhe mund te vizitoni parkun kombetare te Plitvices i cili ndodhet15 km larg. Ofrohet parkim falas.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Krevat shtese = 20.5 Euro per person, per nate.