Bristol

 
hotel rating stars

Mostarskog Bataljona Bb Mostar, 88000, Bosnje Herzegovina

Hotel Bristol është e vendosur në qender te Mostar, pranë Urës së Titos, në brigjet e lumit Neretva. Hotel Bristol ofron dhoma me ajër të kondisjonuar, TV satelitor, dhe internet falas.Bristol Hotel është vetëm 15 deri në këmbë nga Ura e Vjetër e Mostarit.Hotel Bristol ka 2 restorante dhe barin. Restoranti i hotelit shërben kuzhinën lokale dhe ndërkombëtare.Hotel Bristol ofron shërbim lavanderi.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Zyre per makina me qera
 • Salle konference
 • Internet Wireless falas
 • Sherbim lavanderie
 • Ashensor
 • dhome per bagazhet
 • Dhome takimi
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kuzhine tradicionale
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Krevat per femije
 • Ballkon
 • Vaske
 • Banje me dush
 • Abazhur
 • Tavolina pune
 • Internet kabllor falas
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Telefon
 • Shtreter portativ extra

If a reservation is cancelled 30 days before guest arrival, there will be no cancellation charges. - If a reservation is cancelled 29-15 days before arrival, there will be cancellation charge od 30% on reservation total amount. - If a reservation is cancelled 14 to 7 days before arrival, there will be cancellation charge of 80% on reservation total amount. - If a reservation is cancelled on the day of arrival or if the guests do not show, there will be cancellation charge of 100% on invoice total amount.

Check-In: 12:00

Checkout: 12:00