Villa Milas

 
hotel rating stars

Franjevacka 3, 88000 Mostar, Bosnje Herzegovina

Hotel Villa Milas është një thjesht 5 minuta më këmbë nga qendra historike dhe Ura e Vjetër,e cila eshte nën mbrojtjen e UNESCO. Dhomat jane me ajër të kondicionuar dhe WiFi falas.Recepsjoni është e hapur 24 orë.Të gjitha dhomat kanë TV me ekran te sheshte satelitor dhe tavolinë pune. Banjo private përfshijnë një tharëse flokësh.Çdo ditë në resorant shërbehet mëngjesi.Perballe Hotelit ndodhet manastiri françeskan, Kisha e Shenjtë dhe Peter dhe Paul .Hoteli ofron parkim falas per klientet.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the total amount

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femija I pare 0-2.99 vjec akomodohet falas