Hecco Deluxe

 
hotel rating stars

Ferhadija Nr.2, Sarajeve, Bosnje Herzegovina

Hotel Hecco Deluxe është e vendosur në Ferhadija 2, ne zonën e pedonales , përballë monumentit Eternal Flame, ne ndertesen me te larte në këtë zonë. Hotel Hecco Deluxe ju ofron te shijoni specialitet të kuzhinës përgatitur nga kuzhinier tanë. Te gjitha dhomat janë të ajer te kondisjonuar dhe me mobilje me projektim cilësorë, TV LCD, kabllor, linjë direkte telefonike, mini bar dhe intenet wireless. Banjë janë të mobiluara me qeramika moderne, dhe thirrjes SOS.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00