Vila Eden

 
hotel rating stars

Konak 18, Mostar, Bosnia and Herzegovina

E vendosur vetëm 450 m nga ura e njohur Stari Mostar Bridge dhe Pazari i vjetër në Mostar, Hotel Eden ofron akomodim me ajër të kondicionuar me linje interneti Wi-Fi falas. Hoteli përbëhet nga dy restorante: njëri a-la-carte dhe tjetri buffet, një bar dhe një tarracë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV të sheshtë kabllor, ajer te kondicionuar, një tavolinë, kasaforte dhe një minibar. Banjoja private eshte e pajisur me një dush. Pamja panoramike e qytetit ofrohet nga te gjitha dhomat. Gjithashtu ne Hotel Eden gjenden: një sallë pritjeje e përbashkët, një bar-rostiçeri. Përzgjedhja e verës se Hercegovinës, si dhe pjatat tradicionale apo mesdhetare mund të shijohen në kete hotel. Një qendër biznesi me një sallë moderne konference është në dispozicion te te ftuarve. Hoteli gjendet vetem 400 m larg nga Shtëpia Muslibegovic kurse Lumi Neretva është vetëm 250 m larg. Parkingu privat sigurohet falas nga hoteli. Gjithashtu hoteli mund të organizojë udhëtime dhe ekskursione në zonat turistike pranë tij. Transporti i lirë nga dhe në Stacionin e Autobusave apo Trenave ofrohet falas nga hoteli.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00