INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Bosnje» Vlasic»Hotele ne Vlasic» Hotel Blanca resort and spa Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Blanca Resort and Spa hotel stars expand
Babanovac BB, Travnik-Vlasic, Bosnje Hercegovine
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel blanca resort and spa vlasic spa and wellness
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Bosnje
Hotel Blanca Resort & Spa ndodhet 26 km nga Travnik në rreze te malit Vlasic, Hoteli ofron dhomat elegante dhe moderne ,Wi-Fi falas, spa dhe palestër.Hoteli është në qendërn olimpike Babanovac te skive.Në verës ju mund të beni shëtitje në pylle dhe livadhe përreth malin. Hotel Vlasic.Blanca Resort ka dhe restorantin Mont Blanc, dhe barin Mount Rushmore.Restorante dhe piceri te ndryshme ndodhen ne nje distance te aferte.Gjithashtu ne hotele munde te merni ski me qera.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Kasaforte ne recepsion
Qender fitnesi
ATM
Sherbim lavanderie
Trajtim me masazh
SPA dhe qender trajtimi
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Internet kabllor falas
Banje me dush
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizion
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Aparat per te bere cajin /kafen
Telefon ne banje


POLITIKA E ANULLIMIT
Per anullime deri ne 21 dite para mberitjes do te behet rimbursimi I plote. Per anullime deri ne 8 dite para mberitjes do te paguhet 50% e cmimit total. Per anullime ne me pak se 8 dite para mberitjes do te paguhet 100% e cmimit.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 11:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: