Tomorri

 
hotel rating stars

Qender, ish Turizmi, Gramsh, Shqiperi

Hotel Tomori ndodhet ne qender te qytetit te Gramshit, ish- Turizmi i vjeter, prane istitucioneve kryesore. Hotel Tomori ofron dhoma te rehatshme dhe komode. Dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, TV, banjo me dush dhe disa dhoma jane te pajisura me vaske. Bari dhe restoranti ju sherbejne ushqime tradicionale dhe internacionale.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Nuk aplikohet ulje cmimi per femijet.