Sirena

 
hotel rating stars

Tushemisht, Pogradec, Shqiperi

Hotel Sirena ndodhet pranë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit në fshatit Tushemisht, 5 km nga qyteti i Pogradecit, në rrugën nacionale të Parkut Kombëtar të Drilonit. Hotel Sirena me kopshtin e tij të stilit oriental me shumë gjelbërim, në një zonë të qetë dhe një rezervat të këndshëm është një oaz i mrekullueshëm për të gjitha stinët. Hoteli ofron kuzhine tradicionale dhe të huaj si dhe një staf miqësor.


Dhomat
Hotel Sirena ka një kapacitet prej 40 shtretërish, 15 dhoma gjithsej nga të cilat 2 janë dyshe, 5 dopjo, 2 treshe, 2 teke dhe 4 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Sirena Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Parkim Falas
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Minibar

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00