Enkelana

 
hotel rating stars

Lgj. 2, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi

Hotel Enkelana gjendet ne bregun e Liqenit te Ohrit, ne Pogradec dhe ka plazhin e tij privat. Ofron nje akomodim me ajer te kondicionuar, nje restorant dhe nje bar. Hoteli ka 60 dhoma ne total me nje kapacitet prej 128 shtreterish, prej te cileve 14 jane dopio, 34 twin, 6 triple dhe 6 suita (apartamente). Cdo dhome perfshin TV me ekran te sheshte, banjo private. Mysafiret mund te pushojne ne hamam( kjo falas) kurse qendra e fitnesit dhe trajtimet e masazhit jane me pagese extra.

Shkelqyeshem, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00