Pogradeci

 
hotel rating stars

Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi

Hotel Pogradeci eshte nje hotel i ndertuar ne 2014-en, ne qytetin e Pogradecit. Gjendet 400 m larg nga qendra e qytetit dhe eshte prane shetitores qe ndan Liqenin e Ohrit me hotelin. Prej nga hoteli ju mund te shihni: qendren e Pogradecit, shetitoren pergjate plazhit por sidomos pamjen e mrekullueshme te liqenit. Gjithsej jane 58 dhoma. Hoteli ka nje bar, restorant, kuti sigurie, vendparkimi falas, recepsion 24 ore, linje interneti e ajer te kondicionuar ne te gjitha dhomat. Restoranti te ofron ushqim tradicional te shijshem dhe cilesor. Gjithashtu ofron muzike live per te gjithe miqte e tij. Pogradeci eshte nje prej qyteteve me te bukura te Shqiperise per te kaluar pushimet. Aty mund te beni shume gjera si p.sh: te ecni me biciklete ne park dhe ne shetitoren e liqenit, te merni me qera nje barke ne Liqenin e Ohrit, te ecni ose te vraponi ne mengjes pergjate bregut te liqenit, te vizitoni fshatin e Tushemishtit, 5 min larg me makine si dhe shume gjera te tjera.

Shkelqyeshem, 4.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.