Apartments Konaci

 
hotel rating stars

Prostorije hotel Grand, Kopaonik, Serbi

Apartamente Konaci është vendosur në Kopaonik, pranë shpatit te malit,nje vende i pershtatshem per ski dhe më prestigjiozi ne Serbi.Kompleks Konaci është e rrethuar me dyqane, restorante, klube nate, kafene, diskotekë, dyqane dhe librari.Konaci eshte rinovuar ne 2012 i kompletuar me stil ofron aneks kuzhine e pajisur plotësisht, një tavolinë dhe TV kabllo. Banjo private moderne me dush dhe një bide.Kompleksi Konaci përmban një shesh të vogël që është qendra e argëtimit dhe jetës se nates me një shumëllojshmëri restorantesh, kafenesh, klube dhe dyqane.

S'ka Vleresime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim me pagese
  • Ashensor
  • dhome per bagazhet
  • Lejohen kafshet shtepiake
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Banje me dush
  • Dhoma ku ndalohet duhani
  • Televizion
  • Tavolina pune

17TH OF DEC 2013 TILL THE 31ST OF MARCH 2014: The fee for the cancellation will be charged in accordance with the date stated in the written cancellation as follows: 10% of the total amount will be charged if cancelled or changed 44-30 days prior to arrival date. 30% of the total amount will be charged if cancelled or changed 29-15 days prior to arrival date. 80% of the total amount will be charged if cancelled or changed 14-8 days prior to arrival date. 100% of the total amount will be charged if cancelled or changed 7-0 days prior to arrival date or in case of no show. In the event a guest departs prior to the booked check out date, MK Mountain Resort will charge the full amount (total) for the previously booked stay. IN OTHER PERIODS THE FOLLOWING CONDITON 30% of the total amount will be charged if cancelled or changed 10 days prior to arrival date for FIT (cancellation 11 days and more, before the arrival, free of charge)

Check-In: 01:00

Checkout: 10:00

Cmimi eshte per studio, femijet nuk kane ulje cmimi