Vozarev

 
hotel rating stars

Pop Stojanova 16, Belgrade 11000, Serbia

Garni Hotel Vozarev gjendet në një lokacion të qetë dhe të bukur afër qendrës së qytetit. I vendorur në skajet e komunës së Zvezdara dhe Vracar, Hoteli ndodhet në qendër të shumë eventeve, është zgjedhja ideale për njerëz biznesi, atletë dhe gjithë turistët që vizitojnë Beogradin. Garni Hotel Vozarev është vetëm 20 minuta larg me makinë nga aeroporti internacional Nikola Tesla dhe vetëm 10 minuta larg me makinë nga stacioni kryesor i autobusëve dhe panairit të Beogradit. Afër Hotelit gjendet Bulevardi i mbretit Aleksandër, Teatri i Dramës së Beogradit, Tempulli i Shën Savës, qendra e sporteve Olimp. Vracar dhe Tasmajdan, gjithashtu një numër i madh restaurantesh, baresh, qendra kulturore dhe për evente të tjera që do e përmbushin qëndrimin tuaj,

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen

3 weeks before arrival.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone: Sipas marreveshjes. Politika per shtrat shtese: 10 Euro. Taksa e qytetit nuk eshte e perfshire ne cmimet e dhomave. ajo duhet te paguhet tek Hoteli.