Grand and Spa

 
hotel rating stars

Prostorije hotela Grand, Kopaonik, Serbi

Grand Hotel & Spa **** ndodhet në Kopaonik, ne qendren e skive më prestigjioze në Serbi, vetem 1770m mbi nivelin e detit . Vendosur në zemër të qendrës turistike dhe parkun Kombëtar të Kopaonikut, vetëm disa hapa nga shpatet e skive, Grand Hotel & Spa eshte nje vend i përkryer për pushime tuaj. Të gjitha dhomat kane TV LCD, telefon,DVD player, minibar ,kasaforte, një banjo private tharëse flokësh.Qendër e madhe Grand Oaza spa 1800 m² ofron një sauna, banjo turke, shpellë kripur akull dhe një vaskë në të nxehtë, si dhe një pishinë të brendshme dhe të hapur me pamje nga peizazh malor. Mund të organizohen masazh dhe trajtime te ndryshme.Restorantet dhe baret në Hotel Grand shërbejë një përzgjedhje të pijeve të nxehta dhe të ftohta, si dhe të kuzhinës serbe dhe ndërkombëtare.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

17TH OF DEC 2013 TILL THE 31ST OF MARCH 2014: The fee for the cancellation will be charged in accordance with the date stated in the written cancellation as follows: 10% of the total amount will be charged if cancelled or changed 44-30 days prior to arrival date. 30% of the total amount will be charged if cancelled or changed 29-15 days prior to arrival date. 80% of the total amount will be charged if cancelled or changed 14-8 days prior to arrival date. 100% of the total amount will be charged if cancelled or changed 7-0 days prior to arrival date or in case of no show. In the event a guest departs prior to the booked check out date, MK Mountain Resort will charge the full amount (total) for the previously booked stay. IN OTHER PERIODS THE FOLLOWING CONDITON 30% of the total amount will be charged if cancelled or changed 10 days prior to arrival date for FIT (cancellation 11 days and more, before the arrival, free of charge)

Check-In: 13:00

Checkout: 10:00

Nje femije 0-1.99 vjec akomodohet falas. Femijet 2-11.99 vjec kane 50% ulje nese perdorin krevatet ekzistues.