Family Angella

 
hotel rating stars

Prostorije hotela Grand, Kopaonik, Serbi

Hotel Angella është vendosur 1770 metra mbi nivelin e detit me pamje mbi Kopaonik dhe në zemër të Parkut Kombëtar.Teleferiku i skive ndodhet 100 metra larg. Të gjitha dhoma të mobiluara dhe te bollshme dhe ofrojnë Wi-Fi falas, TV me ekran te sheshte, DVD, minibar, banjo dhe tharëse flokësh.Restoranti ne Hotel Angella shërben një shumëllojshmëri gatimesh. Në barin aperitiv ju mund porosisni koktejet tuaj të preferuar.Klientet mund të përfitojnë nga përdorimi e Wellness & Spa dhe palestër.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi

17TH OF DEC 2013 TILL THE 31ST OF MARCH 2014: The fee for the cancellation will be charged in accordance with the date stated in the written cancellation as follows: 10% of the total amount will be charged if cancelled or changed 44-30 days prior to arrival date. 30% of the total amount will be charged if cancelled or changed 29-15 days prior to arrival date. 80% of the total amount will be charged if cancelled or changed 14-8 days prior to arrival date. 100% of the total amount will be charged if cancelled or changed 7-0 days prior to arrival date or in case of no show. In the event a guest departs prior to the booked check out date, MK Mountain Resort will charge the full amount (total) for the previously booked stay. IN OTHER PERIODS THE FOLLOWING CONDITON 30% of the total amount will be charged if cancelled or changed 10 days prior to arrival date for FIT (cancellation 11 days and more, before the arrival, free of charge)

Check-In: 01:00

Checkout: 10:00

Nje femije 0-1.99 vjec akomodohet falas. Femijet 2-11.99 vjec kane 50% ulje nese perdorin krevatet ekzistues. 30% ulje nese perdorin krevat shtese.