INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Serbi» Beograd»Hotele ne Beograd» Hotel Balkan garni Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Balkan Garni hotel stars expand
Pozeska 67a, Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel balkan garni beograd serbia bar
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
Balkan Garni Hotel, Beograd, Serbi
HotelBalkan Garni ndodhet në afërsi të aeroportit në zemër të Beogradit, Balkan Hotel Garni është afër hipodromin te Beogradit, Panairi i Beogradit, dhe Ada Ciganlija. Gjithashtu aty pranë janë Red Star Stadium.Të 24 dhomat me ajër të kondicionuar minibar dhe kasaforte, internet, me TV LCD me kanale kabllore,dhe telefonat. Banjë me dushe, hydromaszhe tharëse flokësh.Hoteli ka një restorant, një dyqan kafe dhe një bar dhe sallë pritjeje.Personeli mund të ofrojë shërbime portier dhe turne .
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Lejohen kafshet shtepiake
ATM
Dyqan Dhuratash
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Televizion
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Aparat per te bere cajin /kafen
Pajisje tualeti personale
Internet Wireless falas


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: