Gold

 
hotel rating stars

Rr.Mbretresha Teutë PN, 30000, Peje, Kosove

Hotel Gold është i vendosur në qendër të qytetit të Pejës. Hoteli ne brendësi ka një ambient modern dhe i qetë. Në hyrje te hotelit ndodhet recepcionin i cili punon 24 orë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Femijet deri ne moshen 12 vjeqare pa page