Luxor

 
hotel rating stars

Rr. Shpetim Robaj, PN, Prishtine, Kosove

Hotel Luxor ne Prishtine, ju ofron nje qendrim relaksues dhe te qete ne nje nga zonat me te bukura te qytetit (Germi) vetem 1,5 km nga qendra e qytetit. Pervec natyres per rreth dhe ajrit te paster Hotel Luxor ofron standarde te larta dhe sherbim te plote. Ejani dhe binduni vete!

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 Euro per nate per person te rritur.