Cardak

 
hotel rating stars

Rr.Mbretresha Teutë Nr 101, 30000, Peje, Kosove

Hotel Çardak ne Pejë, është një hotel i pavarur me 17 dhoma, një restorant të shkëlqyer. Ne jemi të vendosur në qendër të Pejës, nga ku mysafirët mund të kenë qasje të lehtë në të gjitha vendet interesante. Hotel Çardak është vendi ideal për takime, pavarësisht nëse këto janë takime të shitjes, konferenca, takime biznesi, apo thjeshtë takime joformale me bashkëpunëtorët apo miqtë tuaj.Të gjitha dhomat tona ofrojn një akomodim të rehatshëm, orenditë dhe dekori krijojnë një atmosferë të ngrohtë, mikëpritëse si dhe karakterizohen me stil unik, tradicional, karakteristikë e arqitektures së vjeter Pejane.Dhomat dhe hapësirat publike gjithashtu përfitojnë qasje të lirë WiFi në internet!Ne kemi 2 salla konferencash dhe mbledhjesh, si dhe një sall të dasmave me kapacitet prej 200 personave. Hotel Çardak është gjithashtu vendi i përsosur për martesën tuaj, fejesa, darka solemne, ahengje, apo ngjarje të veçanta!Hoteli Çardak, menaxhohet si biznes familjarë dhe ate që nga viti 1989.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses