Happy

 
hotel rating stars

Rr. Ismail Qemajli, PN, Gjakove, Kosove

Hotel Happy në Gjakovë gjendet në hyrjen e Carshisë së vjetër. Jemi munduar t'ju ofrojmë më të miren e mundur me kapacitet prej 12 dhomave moderne, dhomen e konferences si dhe një restorant ekskluziv duke ju ofruar ushqimet tradicionale vendase, pasticeri me pastat dhe ëmbëlsirat më moderne nga masterchief-i ynë italian, kafebar si dhe wine restaurant. Jeni të mirëpritur!

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Hoteli ofron akomodim gratis ne te njejten dhome per dy femije 0-11 vjec.