Tiffany

 
hotel rating stars

Rr. Marin barleti n. 16

Hotel Tiffany ne Prizren, është hotel i ri në qendër të qytetit turistik dhe me distancë 45 minuta nga aeroporti i Prishtinës. Ambiente me kualitet dhe cilësi të lartë si. Hotel Tiffany ju ofron mundësin te shijoni ushqime nga restoranti tradicional Tiffany, një prej restoranteve më të preferuara të adhuruesve të ushqimit tradicional.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politikat e largimit te vone: ne marreveshje me hotelin