Vita

 
hotel rating stars

M9, Vragoli, 1km nga Airporti, Kosove

Hotel Vita ne Prishtine, gjendet në magjistralen Prishtinë – Pejë afër Aeroportit “Adem Jashari” në Sllatinë ofron të gjitha kushtet për fjetje dhe shërbim efikas të restaurant it. Hotel Vita posedon gjithsej 22 dhoma për fjetje, llojet e dhomave janë Double Room, Apartament, Single Room, Twin Room. Dhomat janë të jane te gjitha te pajisura me kondicioner, TV, Free WiFi dhe shërbime efikase nga restaurant, gjithashtu stafi i Hotel Vita eshte ne dipozicionin per ta bere qendrimin tuaj ne kete hotel ne Prishtine sa e te kenaqshem dhe relaksues.

Shume Mire, 4.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses