Abi

 
hotel rating stars

Rr. Komuna e parisit, PN, Prizren, Kosove

Abi hotel eshte nje nga hotelet me te mira ne Prizren. Abi hotel i ka dhomat të pajisura me TV satelitor dhe një minibar. Hotel Abi ka Wi-Fi dhe parkim falas, si dhe kafe bar te vetin dhe një dyqan ëmbëlsirash. Hoteli është rreth 200 m nga stacioni i autobusëve dhe 500 m nga qendra e Prizrenit. Te gjitha dhomat jane me ajer qendrore te kondicionuar, një linjë direkte telefonike dhe një banjo me tharëse flokësh. Recepsioni operon 24 orë në ditë, dhe ju gjithashtu mund të përdorni dhomen per takime te hotelit.Vizitorë mund të vizitojn nje nga restaurantet me te afërta dhe tregjet e qe jan afer hotelit. Hamami i vjetër është 400 m nga Hotel Abi. Xhamia e Sinan Pashës është rreth 500 m larg, ndërsa Kalaja e Prizrenit është në një distancë prej 1 km.Ne flasim gjuhën tuaj!

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Fëmija 0 deri 2.99 vjet pa kompensim, nëse përdor shtratin ekzistues të dhomës. Fëmija 3 deri 12 vjec, paguan 10.00 Eur naten