INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Kosove» Gjakova»Hotele ne Gjakova» Hotel Pashtriku Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Pashtriku hotel stars expand
Nena Tereze, Nr:328, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel pashtriku gjakova kosovo view
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Pashtriku Hotel, Gjakova, Kosove
Hotel Pashtriku është e vendosur në qendër të qytetit te Gjakovës.Hoteli përmban spa dhe Wellness qendër me një pishinë të mbyllur dhe një palestër.Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar,TV kabllor, Wi-Fi falas tavolinë pune dhe frigorifer, banjo private tharëse flokësh, me peshqir.Hotel Pashtriku ofron restorantin e vete.Zona përreth ofron një numër të madhe kafenesh dhe baresh.Muzeu Etnografik është 800 metra nga hoteli.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Qender fitnesi
ATM
Shkembim valute
Kopsht
Dyqan Dhuratash
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Trajtim me masazh
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Internet kabllor falas
Vaske
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tavolina pune
Sporte & Aktivitete
Pishine te mbyllur me ngrohje


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: