City

 
hotel rating stars

Rr. Edit Durham

Hotel City në Prizren, është projektuar me kujdes dhe përkushtim të veçantë e cila përbëhet nga 40 dhoma, ku përfshihen dhomat me kategori të ndryshme si: Standard, Double, Triple dhe Suite, dy Restaurante, një në katin përdhesë dhe në tarracë, Fitnes, SPA, Salla për konferenca dhe mbledhje. Dhomat e hotelit janë të paisur me orendi të kualitetit të lartë dhe me teknologjinë e fundit të sistemit për kontrollimin e dhomave. Vlen të theksohet restauranti në tarracë i cili ka një pamje madhështore mbi qytetin piktoresk të Prizrenit, ku do të keni edhe mundësinë të shijoni ushqimet unike të përgaditura nga kuzhinieri profesionist zvicran Kurt Dutch. Ejani dhe vërtetohuni me cilësinë dhe rehatinë që ju ofron City Hotel.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika per shtrat shtese: 15 euro per te rritur, 10 euro per femije.
Politika per qendrim te vone: Ne marreceshje me hotelin.