LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Sarande»Hotele ne Sarande
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga sarande
 • Pamje nga sarande
 • Pamje nga sarande
Më poshtë do të gjeni shumë qytete në plazh dhe në qytetin e Sarandës. Saranda ndodhet në Shqipërinë jugperëndimore përgjatë detit Jon, vetëm disa milje larg nga ishulli grek i Korfuzit. Është rreth 284 km nga Tirana dhe 267 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Duke qëndruar në Sarande mund të vizitoni: qytetin e lashte të Butrintit një zone e Trashëgimisë Botërore nën mbrojtjen e UNESCOS dhe një nga zbulimet arkeologjike më të rëndësishme në Shqipëri e Ballkan, rrënojat e qytetit të lashtë të Onkesmusit, Muzeun Etnografik, burimin natyror “Syri i Kaltër”, rrënojat e Foinikes në fshatin Finiq, kalanë e vogël të Ali Pashës në fshatin Vrinë, kishën e “Shën Kollit” në fshatin Mesopotam si dhe ishujt e bukur të Ksamilit.
Mario Royal Resort Hotel, Sarande, Albania   Hotel Mario Royal Resort Mario Royal Resort Stars
Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

I pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Ro ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Jaroal Hotel, Sarande, Albania   Hotel Jaroal Jaroal Stars
Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Jaroal është një hotel familjar vendosur pranë detit Jon përballë ishullit të Korfuzit.Jaroal ofron një shumëllojshmëri ... me teper
€ 54.00
cmimi me i lire per nate
Conti Monte Cristos Hotel, Sarande, Albania   Hotel Conti Monte Cristos Conti Monte Cristos Stars
Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli 6-katësh është i ri, ndertuar kohet e fundit. Është i vendosur në mes të qytetit, pothuajse 1 minutë larg nga pl ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Vila Duraku Hotel, Sarande, Albania   Hotel Vila Duraku Vila Duraku Stars
Lagja Nr. 1, ish-Turizmi, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Vila Duraku, “kushëri” modern i “turizmit” të vjetër komunist, është një ndërtesë ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
6 Milje Hotel, Sarande, Albania   Hotel 6 Milje 6 Milje Stars
Rr. Nacionale Sarande-Butrint, Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Me një distancë prej më pak se 12 km nga qyteti i Sarandës, i pozicionuar në qëndër të Ksamilit , me një pamje mahnitës ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Blue Sky Hotel, Sarande, Albania   Hotel Blue Sky Blue Sky Stars
Km I 2-te Sarande - Butrint, Kanali i Cukes, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Ne ju ofrojme pamje te mahnitshme te bregdetit Jon dhe ishullit te Korfuzit. Imagjinoni te jeni duke u relaksuar ne dho ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Visad Hotel, Sarande, Albania   Hotel Visad Visad Stars
Rr. Sarande-Butrint km 1.5, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel VISAD, Sarande, eshte ndertuar ne vitin 2005 ne nje nga gjiret me te bukura qe krijon deti Jon ne zonen me turist ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Bahamas Hotel, Sarande, Albania   Hotel Bahamas Bahamas Stars
Rr. Butrint, km 2, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Bahamas është e vendosur në plazhin privat me guralecë, pranë qytetit të Sarandës. Ai ofron një pishinë të hapur ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Eval Apartments Hotel, Sarande, Albania   Hotel Eval Apartments Eval Apartments Stars
Rr. Turizem, Kanali Cukes, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Eval Apartamente është 1,5 kilometra nga qendra Sarandes vetëm 195 m larg nga një plazh me rërë. Ai eshte i ndretuar m ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Driloni Hotel, Sarande, Albania   Hotel Driloni Driloni Stars
Rr. Ksamil-Butrint, 9706 Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Drilon ndodhet 300m larg plazhit te Ksamilit.Te ne do te gjeni Bar-Restorant à-la-carte,dhoma me ajer te kondici ... me teper
€ 22.00
cmimi me i lire per nate
Butrinti Hotel, Sarande, Albania   Hotel Butrinti Butrinti Stars
Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ky hotel i klasit të lartë është një ndërtesë e re në një zonë me tradita. Hotel Butrinti ka një pozicion të përkryer g ... me teper
€ 80.00
cmimi me i lire per nate
Brilant Hotel, Sarande, Albania   Hotel Brilant Brilant Stars
Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (29 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Brilant është një Hotel modern me  i vendosur në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin Jugor të ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Seaside Saranda Hotel, Sarande, Albania   Hotel Seaside Saranda Seaside Saranda Stars
Rr. Butrint, km 4, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Në një vend ende të virgjër të Mesdheut, në një zonë mjaft tërheqëse në bregdetin e Sarandës, rreges per Butrint ne km4 ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Kaonia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Kaonia Kaonia Stars
Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (22 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët du ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Livia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Livia Livia Stars
Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (37 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Vila Park Bujari Hotel, Sarande, Albania   Hotel Vila Park Bujari Vila Park Bujari Stars
Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vila Park Bujari ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te bregdetit te Ksamilit. Me nje plazh te mrekullueshem ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Saranda International Hotel, Sarande, Albania   Hotel Saranda International Saranda International Stars
Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Saranda Hotel International ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit .Te gjitha dhoma jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Faqe partnere

Copyright © 2014, www.balkan-hotel.com

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: