LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Greqi»Qyteti Hotele ne Greqi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Royal Boutique Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Royal Boutique Royal Boutique Stars
Street Palaiopolis 110, Corfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Royal Boutique është vetëm 300 metra nga rërë Kanoni Beach. Ka një pishinë, 2 restorante, 2 bare dhe një kafe m ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Aristoteles Hotel, Athine, Albania   Hotel Aristoteles Aristoteles Stars
Rr.Acharnon 15, Athine, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Aristoteles është një ndërtesë moderne, i cili eshte rinovuar tërësisht, duke kombinuar klasiken me moderne.Hotel ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Rex Hotel, Kalabaka, Albania   Hotel Rex Rex Stars
Rr. 7 Patriarhou Dimitriou, Kalabaka, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Rex i ndodhur në qendër të qytetit te Kalabakes.Të gjitha dhomat jane me ajer te kondisjonuar, sistem ngrohje dh ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate
Esperos Palace Hotel, Kastoria, Albania   Hotel Esperos Palace Esperos Palace Stars
Fountoukli - Apodimon Kastorianon, Kastoria, 52100, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Esperos Palace ofron nje dekorit të këndshme, një ballkon privat me pamje nga liqeni dhe mali, një TV me ekran t ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Zaliki Boutique Hotel, Selanik, Albania   Hotel Zaliki Boutique Zaliki Boutique Stars
Grigoriou Zaliki 6, Selanik 546 31, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Zaliki Boutique një vend qendror, por të qetë, 150 metra nga Sheshi Aristotelous.Eshtë vetëm disa metra larg nga ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Apollo Hotel, Athine, Albania   Hotel Apollo Apollo Stars
Rr.Ahilleos 10, Sheshi Metaxourgio, Metaxourgeio, Athine, Greeqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Apollo është një hotel superior 3 yjesh të klasit të parë i cili tregon vlerat e vërteta të mikpritjes greke.Me ... me teper
€ 32.00
cmimi me i lire per nate
Acillion Hotel, Athine, Albania   Hotel Acillion Acillion Stars
Rr.Agiou Konstantinou 32, Athine, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Achillion ofron dhoma me ajër të kondisjonuar me ballkone dhe internet falas Wired në të gjithë hotelin. I vendos ... me teper
€ 44.00
cmimi me i lire per nate
Olympic Hotel, Janine, Albania   Hotel Olympic Olympic Stars
Rr. Melanidi 2, Janine, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli OLYMPIC, ndodhet në qendër të qytetit të Janinës. Një qytet i njohur për legjendat dhe traditat e tij historike. ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate
Meteoritis Hotel, Kalabaka, Albania   Hotel Meteoritis Meteoritis Stars
Kastraki, Meteora, Kalabaka, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Meteoritis është një hotel i cili kombinon pikëpamjet befasuese te Maleve Pindit dhe Meteora me mikpritjen greke. ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Tourist Hotel, Parga, Albania   Hotel Tourist Tourist Stars
Sp.Livada 4, Parga 48060, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Tourist ndodhet vetëm disa minuta më këmbë nga zona e kozmopolit port dhe piktoresk plazhit, të Hotel Turistike / ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: