LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove»Aeroporti Hotele ne Kosove
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Aviano Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Aviano Aviano Stars
M9, Sllatinë e Madhe, 1km nga Airporti, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Aviano eshte hoteli me i afert nga Aeroporti Nderkombetari Prishtines me vetem 1 kliometer largesi, Ndersa nga kr ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Best Western Galla Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Best Western Galla Best Western Galla Stars
Prishtina International Airport Adem Jashari, Kosovo
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Best Western Hotel Galla është i pari dhe i vetmi hotel zinxhir në Kosovë nga një ndër markat më të njohura botërore Be ... me teper
€ 58.50
cmimi me i lire per nate
Vita Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Vita Vita Stars
M9, Vragoli, 1km nga Airporti, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Vita gjendet në magjistralen Prishtinë – Pejë afër Aeroportit “Adem Jashari” në Sllatinë ofron të gjitha kushtet ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Holiday Resort  Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Holiday Resort Holiday Resort  Stars
rr. fsh. Slatine e Madhe, pn, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Kompleksi turistik “Holiday Resort” ndodhet në Sllatinë e Madhe vetëm 10 km larg kryeqytetit dhe 3 km larg Aeroportit N ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: