LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove»Biznesi Hotele ne Kosove
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Emerald Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Emerald Emerald Stars
Rr. 'Magjistralja Prishtine-Shkup', pn. Prishtine
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
As the first Hotel/Resort and Conference hotel in Kosovo, Emerald Hotel combines eleg ... me teper
€ 92.00
cmimi me i lire per nate
Garden Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Rr.Tahir Zajmi, Nr.30 Kalabrija, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Garden është hotel i ri, dhe njëri prej hoteleve më presitigjioz, i pozicionuar 3 km larg qendrës së Prishtinës. ... me teper
€ 80.10
cmimi me i lire per nate
Albatros Hotel, Prizren, Albania   Hotel Albatros Albatros Stars
Rr. Besim Shala, p.n. 20000. Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Albatros i vendosur në qytetin historik turistike të Prizrenit, Hotel Albatros ofron një pishinë të hapur dhe një ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Golden Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Golden Golden Stars
Rr.Motrat Qiriazi, PN, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Golden Hotel ndodhet në qendër të Prishtinës dhe është 5 minuta larg nga shumica e institucioneve të Qeverisë së Kosovë ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
Begolli Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Begolli Begolli Stars
Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Begolli përmban një përzgjedhje e dhoma dhe suita të rregulluara bukur, është përhapur në të gjithë 5 kate, një h ... me teper
€ 44.00
cmimi me i lire per nate
Queen Vali Palace  Hotel, Gjilan, Albania   Hotel Queen Vali Palace Queen Vali Palace  Stars
Vali Ranch – Perlepnice, Gjilan, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Queen Vali Palace eshte I vendosur afer Vali Ranch ne rajonin e Gjilanit dhe eshte I pajisur me te gjitha funksi ... me teper
€ 89.00
cmimi me i lire per nate
International Prishtina SPA Hotel, Prishtina, Albania   Hotel International Prishtina SPA International Prishtina SPA Stars
Rr. Rruga e Shkupit PN, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel International Prishtina & SPA ndodhet ndodhet në Veternik, me një pamje të bukur mbi Prishtinën vetem 3.2 km ... me teper
€ 73.50
cmimi me i lire per nate
Prishtina Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Prishtina Prishtina Stars
Rr.Pashko Vasa, Nr.20 Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Prishtina është një ndër hotelet më prestigjioze, nëPrishtinë. Me arkitekturën e tij unike, të projektuar në mëny ... me teper
€ 58.00
cmimi me i lire per nate
Semitronix Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Semitronix Semitronix Stars
Rr. Lidhja e Pejes, p.n. Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Semitronix Hotel ndodhet vetëm 12 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, 10 minu ... me teper
€ 63.00
cmimi me i lire per nate
Carshia e Jupave Hotel, Gjakova, Albania   Hotel Carshia e Jupave Carshia e Jupave Stars
Rr. Ismail Qemajli, Nr. 9, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel 'Carshia e Jupave' është një kompleks i kombinimit te tradites se vjetra të qytetit me standarde moderne. E ven ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Nartel Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Nartel Nartel Stars
Rr.Shefqet Shkupi, Prishtina, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Nartel ndodhet ne qender te Prishtinës. Eshte nje hotel modern me 4 yje dhe është vetëm një 10-minuta në këmbë l ... me teper
€ 82.00
cmimi me i lire per nate
Sirius Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Sirius Sirius Stars
Rr.Agim Ramadani, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Lokacion i përshtatshëm në qendër të Prishtinës, nga ku mysafirët mund të kenë qasje të lehtë në të gjitha vendet inter ... me teper
€ 88.00
cmimi me i lire per nate
Afa Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Afa Afa Stars
Rr.Ali Kelmendi, Nr.15, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Afa është objektit hotelier me i këndshmi i Prishtinës. Vetëm një shëtitje pesë minuta nga rrugët kryesore, ndërt ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Kristal Hotel, Gjilan, Albania   Hotel Kristal Kristal Stars
Rr. Sheshi R.Mala dhe N. Berisha, Gjilane, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Kristal eshte nje Hotel atraktive eshte i pozicionuar ne qender te Gjilanit, ka nje ambient shum te mire, dhe ofr ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Ulpiana Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Ulpiana Ulpiana Stars
Rr. Devet Jugovica, b.b, Gracanica, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Ulpiana është një ndër përfaqësuesit më të mirë rreth turizmit vendas, i vendosur vetëm pakë kilometra larg nga k ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Albes Complex Hotel, Prizren, Albania   Hotel Albes Complex Albes Complex Stars
Rr. Korishe, km 4 i Magjistrales Prizren-Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
MIRË SE VINI NË HOTEL ALBESNe tek Hotel Restorant Albes kemi vënë cilësinë në shërbim të mysafirëve tanë, duke ofruar z ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Royal Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Royal Royal Stars
Rr.Pashko Vasa, Nr.3 Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Royal është një hotel i ri, the njeri ndër hotelet më prestigjioze në qendër të Prishtinës. Hotel me shumë shije ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Swiss Diamond Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Swiss Diamond Swiss Diamond Stars
Sheshi Nene Tereza, 10000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotelit Swiss Diamond i eshte akorduar Cmimi 5 Stars Diamond Award International nga Akademia Amerikane e Shkences se H ... me teper
€ 145.00
cmimi me i lire per nate
Magra Austria Hotel, Boge, Albania   Hotel Magra Austria Magra Austria Stars
Rruga per Rugove-Boge, Peje, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Sipërmarrja familjare MAGRA AUSTRIA është një ekohotel natyror. Ai ngrihet në mes të një peizazhi mahnitës, në një zonë ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Parlament Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Parlament Parlament Stars
Rr. Zenel Salihu,nr1,Prishtine,Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një hotel i bukur, i vendosur në lagjen e vjetër të qytetittë Prishtinës, një lagje që është karakteristike, simpatike, ... me teper
€ 50.40
cmimi me i lire per nate
Theranda Hotel, Prizren, Albania   Hotel Theranda Theranda Stars
Rr.Adem Jashari, Nr.01, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Theranda për herë të parë punën e filloi në vitin 1964, ndërsa objekti u renovua tërësisht në vitin 1981.Pas pauz ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Kalaja Hotel, Mitrovica, Albania   Hotel Kalaja Kalaja Stars
Rr. 2 Maji, PN, Vushtrri, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Kalaja filloj aktivitetin më 15.10.2003 në Vushtrri, Gjendet ne kilometrin e 22 nga Prishtina dhe ne kilometrin e ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Gracanica Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Gracanica Gracanica Stars
Rr. Dragana Ristica, b.b, Gracanice, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një vend për t'u çlodhur në ajër të pastër dhe të qetë në fshat, vetëm 15 minuta nga Prishtina (Prishtinë) qendra e qyt ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Palace Hotel, Mitrovica, Albania   Hotel Palace Palace Stars
Shupkofc, Mitrovice, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Palace është i vendosur në Shupkovc-Mitrovicë, 5 minuta larg nga qendra e Mitrovicës. Hoteli ka 42 dhoma, 3 apart ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Centrum Hotel, Prizren, Albania   Hotel Centrum Centrum Stars
Rruga Bujtina 1; 20000, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Centrum qytetin e vjetër të Prizrenit të ardhshëm në rrugë kryesore të këmbësorëve dhe Xhamia e Sinan Pashës, Hot ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: