LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni»Plazhi Hotele ne Maqedoni
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Garden Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Bulevardi Kej Marshal Tito, Nr.114, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
 
    &nb ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Inex Gorica Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Inex Gorica Inex Gorica Stars
Naum Ohridski St. 5-7 6000, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Inex Gorica eshte nje nder hotelet me komode te liqenit te Ohrit eshte nje strukture turistike e rikonstruktuar s ... me teper
€ 41.00
cmimi me i lire per nate
Lagadin Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Lagadin Lagadin Stars
Naselba Lagadin BB, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Lagadin i vendosur drejte në breg të liqenit të Ohrit në rrëzë të malit Galicica, Hotel Lagadin përmban dhoma pam ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Tino Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Tino Tino Stars
Kej Marsal Tito Nr.55, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Tino është hotel i ri, modern dhe atraktiv dhe me dizajn që i plotëson standardet e punës dhe dëshirat e klientev ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Park Lakeside Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Park Lakeside Park Lakeside Stars
Naum Ohridski, Oher, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli eshte vetem 3km larg nga qendra e qytetit, duke e bere me te thjeshte levizjen ne kembe per kete distance, por n ... me teper
€ 67.00
cmimi me i lire per nate
Makpetrol Struga Hotel, Struga, Albania   Hotel Makpetrol Struga Makpetrol Struga Stars
Settlement Elen Kamen, Struge, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Drim në Strugë ofron strehim me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas, TV kabllor dhe një ballkon.Hoteli ka 3 restoran ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Millenium Palace Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Millenium Palace Millenium Palace Stars
Kej Marshal Tito bb, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Millenium Palace e vendosur në brigjet e liqenit të Ohrit, Millenium Palace ofron një qëndrim të paharrueshme dhe të pa ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Bellevue  Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Bellevue Bellevue  Stars
Nas. Konjsko bb, Oher, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bellevue - Metropol Lake Resort ndodhet një vend piktoresk në bregun e liqenit të Ohrit dhe përmban 2 pishina dhe ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Metropol Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Metropol Metropol Stars
Nas. Konjsko bb, Oher, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Metropol Hotel Metopol është e vendosur në mes të bregut të liqenit të Ohrit dhe pyllin e gjelbër të parkut Nacio ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Lebed Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Lebed Lebed Stars
Marsal Tito, 112, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Pamje të paharrueshme,komoditet, ngrohtësi dhe cilësi në një ambient elegant dhe i sofistikuar të gjitha në Hotel Lebed ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Drim Hotel, Struga, Albania   Hotel Drim Drim Stars
Kej Boris Kidric Nr.51, Struge, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Drim në Strugë ofron strehim me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas, TV kabllor dhe një ballkon.Hoteli ka 3 restoran ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: