LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni»Qyteti Hotele ne Maqedoni
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Albania   Hotel The Story of Hotel Mramor The Story of Hotel Mramor Stars
Str. Klenoec 11, Shkup, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
The Story of Hotel Mramor, i vendosur në një zonë të bukur në rreze te malit Vodno me pamje të qytetit në afërsi të lum ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Salida Hotel, Prilep, Albania   Hotel Salida Salida Stars
Ivo Lola Ribar bb, 7500; Prilep, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Salida është vendosur në një zonë të qetë dhe të rrethuar me gjelbërim.Hoteli përmban një restorant à-la-carte dh ... me teper
€ 33.00
cmimi me i lire per nate
Montenegrin Inn Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Montenegrin Inn Montenegrin Inn Stars
Bulevardi Turisticka 56, 6000 Oher,Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Montenegrin Inn i vendosur në qendër të Ohrit, ofron një vend të këndshëm dhe pamjet unike të qytetit. Një plazh ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate
Cingo Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Cingo Cingo Stars
Rr.Abas Emin, Nr.3, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Cingo i vendosur 500 metra nga Liqeni i Ohrit dhe 150 metra nga qendra e Ohrit, Hoteli ofron, recepsjon 24-orësh ... me teper
€ 32.00
cmimi me i lire per nate
Gold Hotel, Skopje, Albania   Hotel Gold Gold Stars
Boulevardi Krste Misirkov, Nr. 13, Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Gold është nje Hotel luksoz sapo i ndertuar ne një stil klasik në një lokacion miqësorë dhe të gjallë, Vetëm 2 mi ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
Victoria Hotel, Skopje, Albania   Hotel Victoria Victoria Stars
Str.Slave Delovski ?r.18 Shkup 11000, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Victoria është e vendosur në pjesën e banimit të Shkupit, në lagje të qetë dhe paqësore, 1 km nga qendra e qyteti ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Arka Hotel, Skopje, Albania   Hotel Arka Arka Stars
Bitpazarska 90/2, 1000 Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel ARKA është hotel modern, luksoze dhe i rehatshme.Eshtë i mobiluar sipas trendeve më të reja në arkitekturën moder ... me teper
€ 88.00
cmimi me i lire per nate
Garden Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Bulevardi Kej Marshal Tito, Nr.114, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
 
    &nb ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Hamburg Hotel, Skopje, Albania   Hotel Hamburg Hamburg Stars
Bulevardi Krste Misirkov, Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Hamburg i vendosur në qendër të Shkupit, Hotel Hamburg përmban dhoma moderne me ajër të kondicionuar, TV të shesh ... me teper
€ 69.00
cmimi me i lire per nate
Leonardo Hotel, Skopje, Albania   Hotel Leonardo Leonardo Stars
Partenij Zografski 19, Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Leonardo ndodhet 1 km nga qendra e Shkupit, Leonardo Hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë dh ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Breza Hotel, Prilep, Albania   Hotel Breza Breza Stars
Mosha Pijade 24a, Prilep, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Breza është i pozicionuar në pjesën jugore të qytetit të Prilepit. Hapur në vitin 2003, ajo numëron 20 shtretër q ... me teper
€ 17.00
cmimi me i lire per nate
Millenium Hotel, Bitola, Albania   Hotel Millenium Millenium Stars
Rr. Marshal Tito Nr.48, Bitola, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel 'Millenium', është e vendosur në qendër të rrugës Bitola`s Shirok Sokak. në ambient të mrekullueshme në të njëjtë ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Villa Bella Boutique  Hotel, Kavadarci, Albania   Hotel Villa Bella Boutique Villa Bella Boutique  Stars
Rruga Moklishka 24, Vatasha Area, 1430 Kavadari, Maqedonia, (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Villa Bella është një hotel familjar dhe restorant që është i vendosur në periferi të qytetit Kavadar në zonën e ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate
Lebed Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Lebed Lebed Stars
Marsal Tito, 112, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Pamje të paharrueshme,komoditet, ngrohtësi dhe cilësi në një ambient elegant dhe i sofistikuar të gjitha në Hotel Lebed ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Drim Hotel, Struga, Albania   Hotel Drim Drim Stars
Kej Boris Kidric Nr.51, Struge, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Drim në Strugë ofron strehim me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas, TV kabllor dhe një ballkon.Hoteli ka 3 restoran ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate
Royal View Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Royal View Royal View Stars
Jane Sandanski no.2; Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Royal View është e vendosur në brigjet e liqenit të Ohrit.Eshte elegante hotel 4-yjesh dhe ofron dhoma elegante m ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: