LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Serbi»Qyteti Hotele ne Serbi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Balkan Garni Hotel, Beograd, Albania   Hotel Balkan Garni Balkan Garni Stars
Pozeska 67a, Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
HotelBalkan Garni ndodhet në afërsi të aeroportit në zemër të Beogradit, Balkan Hotel Garni është afër hipodromin te B ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Life Design Hotel, Beograd, Albania   Hotel Life Design Life Design Stars
18 Balkanska street, 11000 Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Life Design i vendosur ne një vend të përsosur në zemër të Beogradit, me 59 dhoma dhe suita luksoze mobiluar sip ... me teper
€ 90.00
cmimi me i lire per nate
88 Rooms Hotel, Beograd, Albania   Hotel 88 Rooms 88 Rooms Stars
Takovska 49, Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel 88 Rooms është e vendosur në Rrugen Takovska, në afërsi të zonës së biznesit nje hap larg me Panairin e Beogradit ... me teper
€ 72.00
cmimi me i lire per nate
Hostel Fair Hotel, Beograd, Albania   Hotel Hostel Fair Hostel Fair Stars
Vojvode Misica Nr.37-39, Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hostel Fair ndodhet ne një vend të përshtatshëm 50 metra nga Panairit të Beogradit dhe 3 km nga qendra e qytetit, në K ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Belgrade City Hotel, Beograd, Albania   Hotel Belgrade City Belgrade City Stars
Savksi trg 7, Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Beograd City ndodhet ne qender te Beogradit, vendosur në një ndërtesë Neo-Rilindjes përballë hekurudhave dhe S ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Townhouse 27 Hotel, Beograd, Albania   Hotel Townhouse 27 Townhouse 27 Stars
Marsala Birjuzova 56, Beograd, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Townhouse 27,kombinon mjedise moderne dhe arkitekturës, me një mjedis piktoresk historike.Dhomat e hotelit luksoz ... me teper
€ 120.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: