LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi»Biznesi Hotele ne Shqiperi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Piazza Hotel, Peshkopi, Albania   Hotel Piazza Piazza Stars
Bulevardi Elez Isufi, 8301, Peshkopi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Piazza gjendet në qendër të Peshkopisë. Hoteli ofron parkim dhe linje interneti Wi-Fi falas, recepsion 24 orë, ba ... me teper
€ 41.00
cmimi me i lire per nate
Dajti Tower Belvedere Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dajti Tower Belvedere Dajti Tower Belvedere Stars
Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të parkut natyror të malit të Dajtit 1200 m mbi nivelin e detit. ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Classic Hotel, Tirane, Albania   Hotel Classic Classic Stars
Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave qe ... me teper

€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Tirana International and Conference Center Hotel, Tirane, Albania   Hotel Tirana International and Conference Center Tirana International and Conference Center Stars
Sheshi Skenderbej, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Një ndër hotelet më prestigjioze dhe më të mëdhenj në Shqipëri, me një vendndodhje në zemër të qytetit, në sheshin Skën ... me teper
€ 75.00
cmimi me i lire per nate
Theranda Hotel, Tirane, Albania   Hotel Theranda Theranda Stars
Rr. Andon Z. Cajupi, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (14 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Theranda është një hotel i ri i stilit butik, pranë qendrës së Tiranës, vetëm disa minuta larg zonës se Bllokut që n ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Doro City Hotel, Tirane, Albania   Hotel Doro City Doro City Stars
Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete.
Hoteli gjend ... me teper
€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Elysee Hotel, Tirane, Albania   Hotel Elysee Elysee Stars
Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës, jo shumë larg parkut natyror të qytetit, hotel Elysee është ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Partner Hotel, Vlore, Albania   Hotel Partner Partner Stars
Rr.Pelivan Leskaj, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Partner është vetëm 200 metra nga qendra e qytetit, nga Xhamia Muradie dhe nga deti. Ofron ambjente te brendsheme ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Grand Europa Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Grand Europa Grand Europa Stars
Sheshi 2 Prilli, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Grand Europa ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe iu ofron klientëve të tij atmosferën e një hoteli moder ... me teper
€ 79.00
cmimi me i lire per nate
Fieri Hotel, Fier, Albania   Hotel Fieri Fieri Stars
Rr. Jakov Xoxa, Sheshi Fitorja, Fier, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Fieri gjendet ne qender te Fierit ne nje distance te shkurter nga institucionet kryesore te qytetit si p.sh bashk ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
New York Hotel, Vlore, Albania   Hotel New York New York Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (20 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel New York gjendet në një zone shumë terheqese te Gjirit të Vlorës e njohur edhe si zona 'Uji i Ftohte', për shkak ... me teper
€ 42.50
cmimi me i lire per nate
Rogner Tirana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Rogner Tirana Rogner Tirana Stars
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi të Ministrisë së Financave, Pallatit te Presidencës dhe shum ... me teper
€ 89.00
cmimi me i lire per nate
Univers Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Univers Univers Stars
Lgj:Emin Matraxhi, Ura e Bakallit, Elbasan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Univers ofron dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas dhe TV satelitor. Nje frigorifer i vogel dhe nje tavolin ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Vlora International Hotel, Vlore, Albania   Hotel Vlora International Vlora International Stars
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

I gjendur në qendër të qytetit, pak metra nga deti, Hotel Vlora International ofron një mundësi të mirë për ata që d ... me teper

€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Broadway Hotel, Tirane, Albania   Hotel Broadway Broadway Stars
Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndertuar në vitin 2003, gjendet në një nga zonat më të preferuara ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Best Western Premier Ark Hotel, Tirane, Albania   Hotel Best Western Premier Ark Best Western Premier Ark Stars
Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, vetem 20 minuta nga qendra e Tiranes. A ... me teper
€ 74.00
cmimi me i lire per nate
SarOtel Hotel, Tirane, Albania   Hotel SarOtel SarOtel Stars
Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel SarOtel gjendet në qendër të Tiranës, vetëm një hap larg nga Sheshi Skenderbej. Hotel Sar'Otel ofron një bar, Wi- ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Vila Alba Hotel, Tirane, Albania   Hotel Vila Alba Vila Alba Stars
Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
I vendosur ne qender te qytetit te vjeter, Vila Alba eshte nje hotel i stilit boutique. Kokteil-bari ne tarrace te ofro ... me teper
€ 90.00
cmimi me i lire per nate
Opera Hotel, Tirane, Albania   Hotel Opera Opera Stars
Rr. Urani Pano, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të Tiranës, përmban një restorant dhe WiFi falas në dispozicion ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate
Arber Hotel, Tirane, Albania   Hotel Arber Arber Stars
Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të Tiranës, fare pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore ... me teper

€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Liss Hotel, Lezhe, Albania   Hotel Liss Liss Stars
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Liss ndodhet në qender te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërsa ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Deluxe Hotel, Tirane, Albania   Hotel Deluxe Deluxe Stars
Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hoteli ofron një restorant, bar dhe internet falas në të gjitha ... me teper
€ 46.00
cmimi me i lire per nate
MonarC Hotel, Tirane, Albania   Hotel MonarC MonarC Stars
Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Monarc është një hotel Boutique luksoz dhe i klasit të lartë në qendër të kryeqytetit të Shqipërisë, Tiranës, në ... me teper
€ 80.00
cmimi me i lire per nate
Patricia Hotel, Tirane, Albania   Hotel Patricia Patricia Stars
Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
La Boheme Hotel, Tirane, Albania   Hotel La Boheme La Boheme Stars
Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme 'Bllok' të Tiranës. Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe një palestër. ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Dinasty Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dinasty Dinasty Stars
Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndësinë e mirëqenies së mysafireve te tij gjatë pushimeve të tyr ... me teper
€ 64.00
cmimi me i lire per nate
Fshati Turistik Llogara Hotel, Vlore, Albania   Hotel Fshati Turistik Llogara Fshati Turistik Llogara Stars
Parku Kombetar Llogara, Vlora, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Tourist Village Llogara ofron akomodim ne Parkun Nacional te LLogarase, ne Vlore duke mbuluar nje zone prej 12 km ... me teper
€ 38.00
cmimi me i lire per nate
Victoria Hotel, Tirane, Albania   Hotel Victoria Victoria Stars
Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në vitin 1999 në Tiranë, Shqipëri. Ky eshte nje hotel me 4 yje ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Colosseo Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Colosseo Colosseo Stars
Rr. 13 Dhjetori, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Colosseo gjendet ne qytetin e Shkodres, ne nje pedonale te rrethuar nga shtepi, bare, restorante dhe klube nate. ... me teper
€ 69.00
cmimi me i lire per nate
Mondial Hotel, Tirane, Albania   Hotel Mondial Mondial Stars
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi të Bankës Ndërkombëtare Greke dhe Bankës I.C. Duke qëndruar t ... me teper
€ 80.00
cmimi me i lire per nate
Kastrati Tirana & Tower Hotel, Tirane, Albania   Hotel Kastrati Tirana & Tower Kastrati Tirana & Tower Stars
Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet ne një zone te qete ne zemër te qytetit, afër Parkut Kombëtar, Liqenit artificial dhe Kopshtit Zoologjik ... me teper
€ 175.00
cmimi me i lire per nate
Pogradeci Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Pogradeci Pogradeci Stars
Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Pogradeci eshte nje hotel i ndertuar ne 2014-en, ne qytetin e Pogradecit. Gjendet 400 m larg nga qendra e qytetit ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Te Stela Resort Hotel, Tirane, Albania   Hotel Te Stela Resort Te Stela Resort Stars
Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i 7-te nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithc ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Arvi Hotel, Durres, Albania   Hotel Arvi Arvi Stars
Lgj 1. Rr: Taulantia, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
I pozicionuar në bulevardin Taulantia, në zonën më të bukur dhe më të populluar të qytetit të Durrësit, ndërtesa 9-katë ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Splendor Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Splendor Splendor Stars
Prane viles qeveritare, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Splendor & Spa përfshin një pishinë të hapur, një palestër, një sauna dhe Wi-Fi falas në vende publike. Të g ... me teper
€ 47.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Blerimi Hotel, Lushnje, Albania   Hotel Kompleksi Blerimi Kompleksi Blerimi Stars
Rr.Hasan Cela, Lushnje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Blerimi gjendet në një kodër të vogël në hyrje të qytetit të Lushnjës. Ky është një nga hotelet e parë të ndërtua ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Bujtina e Gjelit Hotel, Tirane, Albania   Hotel Bujtina e Gjelit Bujtina e Gjelit Stars
Rr.Don Bosko, Nr.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Bujtina e Gjelit eshte ndertuar ne 1994 nga nje familje me lidhje te fuqishme me artin shqiptar dhe vlerat tradicionale ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Xheko Imperial Hotel, Tirane, Albania   Hotel Xheko Imperial Xheko Imperial Stars
Rr. Ibrahim Rugova, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Një mikpritje e ngrohte ju pret tek Hotel Xheko Imperial, i pozicionuar në një kënd të qetë të një prej lagjeve me e ... me teper

€ 76.00
cmimi me i lire per nate
Leonardo Hotel, Durres, Albania   Hotel Leonardo Leonardo Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit. Para hotelit gjendet plazhi privat. Hoteli ofron parkim dhe Wi-Fi fa ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Regency Hotel, Korce, Albania   Hotel Regency Regency Stars
Rr.Ismail Qemali, Nr. 7, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Regency eshte ndertuar per t’i ofruar qytetit te Korces nje strukture nderkombetare dhe me klas per biznesmene ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Millenium Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Millenium Millenium Stars
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.6/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Millenium është një hotel i ri modern që ndodhet në zonën piktoreske të Tushemishtit buzë liqenit të Ohrit. Kopshti i t ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Villa Belvedere Hotel, Durres, Albania   Hotel Villa Belvedere Villa Belvedere Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel fi ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Flower and Spa Hotel, Durres, Albania   Hotel Flower and Spa Flower and Spa Stars
Rruga Qemal Stafa, Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Flower & spa eshte hapur ne 2016. Eshte nje hotel me 4 yje me nje kapacitet prej 70 dhomash te ndara ne: dhom ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Life Gallery Hotel, Korce, Albania   Hotel Life Gallery Life Gallery Stars
Bulevard Republika, Lgj. 11, Nr. 24, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Life Gallery ne Korce ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suit ... me teper
€ 67.00
cmimi me i lire per nate
Grand White City Hotel, Berat, Albania   Hotel Grand White City Grand White City Stars
Rr. Antipatrea, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Grand White City gjendet afer zones historike te Beratit. Linja e internetit Wi-Fi është falas në dispozicion. Çd ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
The Rooms Hotel, Tirane, Albania   Hotel The Rooms The Rooms Stars
Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe ndodhet ne nje zone te preferuar te Tiranes, jo larg aeroporti ... me teper
€ 75.00
cmimi me i lire per nate
Vila Palma Hotel, Durres, Albania   Hotel Vila Palma Vila Palma Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vila Palma ofron nje plazh privat me cadra te lira nen rrezet e diellit. Restoranti qe gjendet ne tarracë shërben ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Regina City Hotel, Vlore, Albania   Hotel Regina City Regina City Stars
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Regina City ndodhet përgjatë bregdetit jugor të Shqipërisë dhe mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Hotel ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Comfort Hotel, Tirane, Albania   Hotel Comfort Comfort Stars
Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një apartamenti. Ndodhet afër qendrës së Tiranës, vetëm disa me ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Chateau Linza Hotel, Tirane, Albania   Hotel Chateau Linza Chateau Linza Stars
Rr. Porcelanit, Qesarake, Linza, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resorti Chateau Linza, i cili ndodhet ne periferi të Tiranës afër Malit te Dajtit, ofron një ambjent të qetë dhe një pa ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Edva Hotel, Vlore, Albania   Hotel Kompleksi Edva Kompleksi Edva Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Struktura gjendet ne Radhime ne Vlore, disa minuta larg me makine nga Laguna e Pasha Limanit. Mysafiret e hotel Edves m ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: