LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi»Plazhi Hotele ne Shqiperi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Divjaka Resort Hotel, Divjake, Albania   Hotel Divjaka Resort Divjaka Resort Stars
Plazh, Divjake, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Divjaka Resort ndodhet ne nje zone te virgjer te bregdetit te Divjakes e rrethuar me pyll plot gjelberim relaksues dhe ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Pavarsia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Pavarsia Pavarsia Stars
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Pavarsia ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
New York Hotel, Vlore, Albania   Hotel New York New York Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (20 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel New York gjendet në një zone shumë terheqese te Gjirit të Vlorës e njohur edhe si zona 'Uji i Ftohte', për shkak ... me teper
€ 42.50
cmimi me i lire per nate
Ambasador Hotel, Vlore, Albania   Hotel Ambasador Ambasador Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Vlora International Hotel, Vlore, Albania   Hotel Vlora International Vlora International Stars
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

I gjendur në qendër të qytetit, pak metra nga deti, Hotel Vlora International ofron një mundësi të mirë për ata që d ... me teper

€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Rapsodia Hotel, Shengjin, Albania   Hotel Rapsodia Rapsodia Stars
Lagja: Sake, Shengjin,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Eshte nje vend i hapur gjate gjithe vitit dhe ne harmoni me peisazhin qe e rrethon. Sallat jane te mobiluara duke perdo ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Liss Hotel, Lezhe, Albania   Hotel Liss Liss Stars
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Liss ndodhet në qender te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërsa ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Fshati Turistik Olimpia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Fshati Turistik Olimpia Fshati Turistik Olimpia Stars
Vlore-Sarande, km 7, Radhima, Vlora, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Vetëm 7 km larg Vlorës në rrugën kombëtare që e lidh këtë qytet me Sarandën, gjendet fshati turistik Olimpia. Ai përbëh ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Valz Hotel, Velipoje, Albania   Hotel Valz Valz Stars
Velipoje, Pulas, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Valz gjendet në qendër të plazhit me te bukur, më të shëndetshëm dhe me të rëndësishëm, plazhit të Velipojës. Me ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Palace Hotel, Vlore, Albania   Hotel Palace Palace Stars
Rr. Gjergj Arianiti, Vlorë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Palace ndodhet në Vlore, vetëm 750 m nga plazhi më i afërt. Ai ofron dhoma moderne të pajisura me ajër të kondici ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Vila Duraku Hotel, Sarande, Albania   Hotel Vila Duraku Vila Duraku Stars
Lagja Nr. 1, ish-Turizmi, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Vila Duraku, “kushëriri” modern i “Turizmit” të vjetër komunist, është një ndërtes ... me teper

€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Pogradeci Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Pogradeci Pogradeci Stars
Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Pogradeci eshte nje hotel i ndertuar ne 2014-en, ne qytetin e Pogradecit. Gjendet 400 m larg nga qendra e qytetit ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Sirena Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Sirena Sirena Stars
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Sirena ndodhet pranë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit në fshatit Tushemisht, 5 km nga qyteti i Pogradecit, në ... me teper

€ 16.00
cmimi me i lire per nate
Mario Royal Resort Hotel, Sarande, Albania   Hotel Mario Royal Resort Mario Royal Resort Stars
Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

I pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Ro ... me teper

€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Nais Beach Hotel, Durres, Albania   Hotel Nais Beach Nais Beach Stars
Lgj. Nr.1, Rr. Taulantia, Brryli Curilave, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Nais Beach - Tradita vazhdon… Hoteli Nais Beach eshte vazhdim i tradites familjare tashme te njohur te Hotel Nais ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Enkelana Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Enkelana Enkelana Stars
Lgj. 2, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (11 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Enkelana gjendet ne bregun e Liqenit te Ohrit, ne Pogradec dhe ka plazhin e tij pr ... me teper

€ 19.00
cmimi me i lire per nate
Jaroal Hotel, Sarande, Albania   Hotel Jaroal Jaroal Stars
Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Jaroal është një hotel familjar qe gjendet pranë detit Jon, përballë ishullit të Korfuzit. Jaroal ofron një shumëllojsh ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Dolce Vita Hotel, Durres, Albania   Hotel Dolce Vita Dolce Vita Stars
1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (19 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndër ... me teper
€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Perla Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Perla Perla Stars
Rr. 10 Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Perla gjendet ne qender të qytetit mikpritës të Pogradecit, pranë parkut më të madh të qytetit që ndodhet përgjat ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Brilant Hotel, Sarande, Albania   Hotel Brilant Brilant Stars
Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (29 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Brilant është një hotel modern me  qe gjendet në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin jugor të ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Splendor Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Splendor Splendor Stars
Prane viles qeveritare, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Splendor & Spa përfshin një pishinë të hapur, një palestër, një sauna dhe Wi-Fi falas në vende publike. Të g ... me teper
€ 47.00
cmimi me i lire per nate
Paradise Beach Hotel, Vlore, Albania   Hotel Paradise Beach Paradise Beach Stars
Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëra të Radhimës, hotel Paradise B ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Kaonia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Kaonia Kaonia Stars
Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (22 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët du ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Relaks Resort Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Relaks Resort Relaks Resort Stars
Lin, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Relaks Resort gjendet në një nga fshatrat më të bukur, te liqenit te Pogradecit. Ky kompleks fantastik ofron një shumël ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Leonardo Hotel, Durres, Albania   Hotel Leonardo Leonardo Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit. Para hotelit gjendet plazhi privat. Hoteli ofron parkim dhe Wi-Fi fa ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Agave Village Hotel, Himare, Albania   Hotel Agave Village Agave Village Stars
Porto Palermo, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Agave Village është një hotel i qetë, mahnites i vendosur në një pozitë shumë strategjike gjeografike, pranë Porto Pale ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Livia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Livia Livia Stars
Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (37 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Rondos Hotel, Himare, Albania   Hotel Rondos Rondos Stars
Potam, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Rondos i hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë në bukurinë e detit Jon. Objektivi është që të ... me teper
€ 24.00
cmimi me i lire per nate
President Hotel, Shengjin, Albania   Hotel President President Stars
Plazh, Shengjin, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel President gjendet ne Shengjin, vetem 30 m nga plazhi me rere. Ai ofron linje interneti dhe parkim falas. Restoran ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Regina Hotel, Vlore, Albania   Hotel Regina Regina Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (12 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Gjendet në një pozicion dominues mbi detin e thellë blu dhe plazhin e pastër Ion Radhime, në gjirin e Vlorës. Hotel Reg ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Conti Monte Cristos Hotel, Sarande, Albania   Hotel Conti Monte Cristos Conti Monte Cristos Stars
Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli 6-katësh është nje ndertese e re e ndertuar kohet e fundit. Gjendet në qender të qytetit, pak minuta larg nga pl ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Rafaelo Resort Hotel, Shengjin, Albania   Hotel Rafaelo Resort Rafaelo Resort Stars
Shengjin, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Resort Rafaelo ofron nje pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Ai ofron plazh, bar, restorant, pub dhe shume ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Millenium Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Millenium Millenium Stars
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.6/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Millenium është një hotel i ri modern që ndodhet në zonën piktoreske të Tushemishtit buzë liqenit të Ohrit. Kopshti i t ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Villa Belvedere Hotel, Durres, Albania   Hotel Villa Belvedere Villa Belvedere Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel fi ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Albatros Hotel, Kavaje, Albania   Hotel Albatros Albatros Stars
14 km nga kthesa e Spillese, Kavaje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Albatros gjendet ne plazhin e mrekullueshem te Spillese Kavaje, ne nje zone mjaft te bukur ne vije te pare 200 m ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Vila Blu Hotel, Himare, Albania   Hotel Vila Blu Vila Blu Stars
Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.3/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vila Blu gjendet ne Himare. Nga dhomat e hotelit ose nga tarraca e barit hoteli te ofron pamje mbreselenese te gj ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate
Flower and Spa Hotel, Durres, Albania   Hotel Flower and Spa Flower and Spa Stars
Rruga Qemal Stafa, Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Flower & spa eshte hapur ne 2016. Eshte nje hotel me 4 yje me nje kapacitet prej 70 dhomash te ndara ne: dhom ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Holiday Hotel, Velipoje, Albania   Hotel Holiday Holiday Stars
Qender, Velipoje,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Holiday ofron pushime cilësisore dhe moderne. Ketu ju mund të gjeni më të mirën për pushimet e verës me familjen ... me teper
€ 18.00
cmimi me i lire per nate
Drymades Inn Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Drymades Inn Drymades Inn Stars
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli Drymadess Inn eshte ndertuar ne nje nga vendet me te bukura te fshatit piktoresk te Drymadesit ndermjet detit dh ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Helia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Helia Helia Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Helia ndodhet në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë. Me pamje të detit Jon, Hotel Helia ofron relaksin qe jeni duke k ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Nertili Hotel, Sarande, Albania   Hotel Nertili Nertili Stars
Rr.Sarande-Butrint, 9701 Sarandë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Nertili si hoteli me i vjeter ne Sarande vjen ne vitin 2017 me 24 dhoma me klase te larte te cilat jane mobiluar ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Te Stefi Hotel, Vlore, Albania   Hotel Te Stefi Te Stefi Stars
Qeparo Plazh, 8407, Qeparo, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet ne Qeparo vetem 12 km larg Himares dhe 49 km larg Korfuzit.Eshte ndertuar ne vitin 1993 dhe eshte rikons ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Vila Palma Hotel, Durres, Albania   Hotel Vila Palma Vila Palma Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vila Palma ofron nje plazh privat me cadra te lira nen rrezet e diellit. Restoranti qe gjendet ne tarracë shërben ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Stolis Hotel, Himare, Albania   Hotel Stolis Stolis Stars
Potam, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Stolis gjendet ne qytetin e Himares, ne plazhin e Potamit. Pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares ne agim dh ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Oasis Hotel, Sarande, Albania   Hotel Oasis Oasis Stars
Rruga Butrinti, Lagjia 2, 9701 Sarandë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli gjendet 2 minuta ne kembe nga plazhi. Ai ofron një tarracë me një pamje të bukur të detit. Hotel Oasis gjendet n ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Erdano Hotel, Sarande, Albania   Hotel Erdano Erdano Stars
Rruga Butrinti 39, 9701 Sarandë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Mirë se vini në Hotel Erdano, ku te ftuarit do të ndihen si në shtëpi. Hoteli ofron 20 dhoma moderne me standard të lar ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Villa Doka Hotel, Sarande, Albania   Hotel Villa Doka Villa Doka Stars
Rr:Km 3 Sarande - Butrint, Lagja 1, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Villa Doka gjendet në kodër, vetëm 400 metra nga plazhi Mango. Ajo ofron apartamente të thjeshta me të gjitha struktura ... me teper
€ 16.00
cmimi me i lire per nate
Agimi  Hotel, Sarande, Albania   Hotel Agimi Agimi  Stars
Lagjia nr.1, Saranda, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Agimi and S in Saranda ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Napolon Complex Hotel, Borsh, Albania   Hotel Napolon Complex Napolon Complex Stars
Rruga Qeparo Borsh Km 2, 8407 Qeparo, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Napolon Complex ndodhet ne Qeparo vetem disa km larg nga Korfuzi dhe Saranda. Hoteli ofron pishine, barbecue si edhe pa ... me teper
€ 14.00
cmimi me i lire per nate
Villaggio Shehu Hotel, Vlore, Albania   Hotel Villaggio Shehu Villaggio Shehu Stars
Rr.SH8 nga Vlora-Sarande km 12 Radhime Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Apartment Villaggio Shehu gjendet ne Radhime, vetem 10 km nga Vlora. Prane struktures gjendet nje restorant dhe mysafir ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Edva Hotel, Vlore, Albania   Hotel Kompleksi Edva Kompleksi Edva Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Struktura gjendet ne Radhime ne Vlore, disa minuta larg me makine nga Laguna e Pasha Limanit. Mysafiret e hotel Edves m ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Turistik Tropikal Hotel, Durres, Albania   Hotel Kompleksi Turistik Tropikal Kompleksi Turistik Tropikal Stars
Lagja 13, Plepa, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Tropikal Resort është një kompleks në zonën e plazhit të Durresit, e njohur si Plepat. Hoteli mbulon një territor ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Saranda International Hotel, Sarande, Albania   Hotel Saranda International Saranda International Stars
Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Saranda International Hotel ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit. Te gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Resort Fafa Premium Hotel, Durres, Albania   Hotel Resort Fafa Premium Resort Fafa Premium Stars
Mali i Robit: Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resort Fafa gjendet ne Durres dhe ofron nje pishine te jashtme dhe nje restorant. Akomodimi prane ketij hoteli ju ofron ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: