LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi»Qyteti Hotele ne Shqiperi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Piazza Hotel, Peshkopi, Albania   Hotel Piazza Piazza Stars
Bulevardi Elez Isufi, 8301, Peshkopi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Piazza gjendet në qendër të Peshkopisë. Hoteli ofron parkim dhe linje interneti Wi-Fi falas, recepsion 24 orë, ba ... me teper
€ 41.00
cmimi me i lire per nate
White City Hotel, Berat, Albania   Hotel White City White City Stars
Bulevardi Republika, Lagja 22 Tetori, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
White City Hotel gjendet në një zonë të qetë në qendër të qytetit, pranë Parkut dhe zonës Museale. Të gjitha dhomat në ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Bujtina Kodiket Hotel, Berat, Albania   Hotel Bujtina Kodiket Bujtina Kodiket Stars
Rr. Kostaq Stefa, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Bujtina Kodiket, ndodhet ne Lagjen Mangalem. Nga hoteli shikohet lagjia Gorica, e cila mund te arrihet ne kembe per 5 m ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Vlora Hotel, Vlore, Albania   Hotel Vlora Vlora Stars
Justin Godar 1, Sheshi Flamurit, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Gjendet në zemër të Vlorës. Hotel Vlora ofron dhoma me ajer te kondicionuar dhe ballkon. Restoranti shërben kuzhinë shq ... me teper
€ 31.00
cmimi me i lire per nate
Panorama Hotel, Kruje, Albania   Hotel Panorama Panorama Stars
Rr. Lek Zaharia, Kruje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Panorama gjendet në qendër të Krujës, vetëm 400 metra nga kalaja historike e Krujes. Hoteli ka një restorant ku s ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Arifi Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Kompleksi Arifi Kompleksi Arifi Stars
Lagja Liria, Bulevardi Zogu I, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel me nje peisazh te jashtezakonshem, te ofruar nga Liqeni i Shkodres. Pafundesi sherbimesh, sipas standarteve te mi ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Kruja Hotel, Tirane, Albania   Hotel Kruja Kruja Stars
Rr.Mine Peza, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Kruja ndodhet në pjesën qendrore të Tiranës 200 m larg sheshit Skënderbej, në një rrugë të këndshme e të qetë. Në ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Osumi Hotel, Berat, Albania   Hotel Osumi Osumi Stars
Lagja Mangalem, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (14 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Një shtëpi karakteristike e Beratit, në lagjen e Mangalemit, ne qendren historike te qytetit, është shndërruar me mjesh ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Best Western Nov Hotel, Tirane, Albania   Hotel Best Western Nov Best Western Nov Stars
Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte zgjidhja e duhur per cdokend qe deshiron te udhetoje ne Tira ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Classic Hotel, Tirane, Albania   Hotel Classic Classic Stars
Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave qe ... me teper

€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Pavarsia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Pavarsia Pavarsia Stars
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Pavarsia ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Stela Hotel, Tirane, Albania   Hotel Stela Stela Stars
Rr.Dibres, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Një hotel tre yjesh që ofron shërbim 4 yjesh, hotel Stela ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 100 m larg sheshit Skënder ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Tirana International and Conference Center Hotel, Tirane, Albania   Hotel Tirana International and Conference Center Tirana International and Conference Center Stars
Sheshi Skenderbej, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Një ndër hotelet më prestigjioze dhe më të mëdhenj në Shqipëri, me një vendndodhje në zemër të qytetit, në sheshin Skën ... me teper
€ 75.00
cmimi me i lire per nate
Theranda Hotel, Tirane, Albania   Hotel Theranda Theranda Stars
Rr. Andon Z. Cajupi, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (14 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Theranda është një hotel i ri i stilit butik, pranë qendrës së Tiranës, vetëm disa minuta larg zonës se Bllokut që n ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Eurobushi Hotel, Tropoje, Albania   Hotel Eurobushi Eurobushi Stars
Prane Komisariatit te Policies, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Në qytetin më të madh të Veriut të Shqipërisë, Bajram Currit gjendet Hotel Eurobushi. Ai është vendi i përsosur për të ... me teper
€ 10.00
cmimi me i lire per nate
Doro City Hotel, Tirane, Albania   Hotel Doro City Doro City Stars
Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete.
Hoteli gjend ... me teper
€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Elysee Hotel, Tirane, Albania   Hotel Elysee Elysee Stars
Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës, jo shumë larg parkut natyror të qytetit, hotel Elysee është ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Partner Hotel, Vlore, Albania   Hotel Partner Partner Stars
Rr.Pelivan Leskaj, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Partner është vetëm 200 metra nga qendra e qytetit, nga Xhamia Muradie dhe nga deti. Ofron ambjente te brendsheme ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Grand Europa Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Grand Europa Grand Europa Stars
Sheshi 2 Prilli, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Grand Europa ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe iu ofron klientëve të tij atmosferën e një hoteli moder ... me teper
€ 79.00
cmimi me i lire per nate
Guesthouse Kris Hotel, Berat, Albania   Hotel Guesthouse Kris Guesthouse Kris Stars
Kala Berat, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Guesthouse Kris gjendet ne qender te Kalase se Beratit, e rrethuar nga shume vende historike perfshire ketu edhe Museun ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Brilant Antik Hotel, Tirane, Albania   Hotel Brilant Antik Brilant Antik Stars
Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, vetëm disa hapa larg nga Parlamenti, hotel Brilant Antik në n ... me teper
€ 63.00
cmimi me i lire per nate
Number One Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Number One Number One Stars
Lgj.Varosh, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Hot ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Fieri Hotel, Fier, Albania   Hotel Fieri Fieri Stars
Rr. Jakov Xoxa, Sheshi Fitorja, Fier, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Fieri gjendet ne qender te Fierit ne nje distance te shkurter nga institucionet kryesore te qytetit si p.sh bashk ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Green House Hotel, Tirane, Albania   Hotel Green House Green House Stars
Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të qetë dhe moderne të Tiranës, vetëm disa minuta larg ndërtesa ... me teper

€ 70.00
cmimi me i lire per nate
New York Hotel, Vlore, Albania   Hotel New York New York Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (20 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel New York gjendet në një zone shumë terheqese te Gjirit të Vlorës e njohur edhe si zona 'Uji i Ftohte', për shkak ... me teper
€ 42.50
cmimi me i lire per nate
Kalemi Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Kalemi Kalemi Stars
Lgj. Palorto, Rr. Kerculles, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (21 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

I pozicionuar në lagjen e vjetër të Gjirokastrës, Hotel Kalemi ofron nje pamje te mrekullueshme të këtij qyteti. Hot ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Cajupi Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Cajupi Cajupi Stars
Sheshi Cerciz Topulli, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Cajupi ndodhet në zemër të Gjirokastrës para se të hysh në pazarin e vjetër dhe më ... me teper

€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Tradita Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Tradita Tradita Stars
Rr. Edith Durham, Nr.4, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (30 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Tradita është një hotel i vogël komod i zbukuruar në një mënyrë tradicionale. Në verë ju ... me teper

€ 41.00
cmimi me i lire per nate
Rogner Tirana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Rogner Tirana Rogner Tirana Stars
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi të Ministrisë së Financave, Pallatit te Presidencës dhe shum ... me teper
€ 89.00
cmimi me i lire per nate
Berati Hotel, Berat, Albania   Hotel Berati Berati Stars
Rr. Veli Zaloshnja, Lgj. 28 Nentori, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Një shtëpi karakteristike që është transformuar me mjeshtëri në një hotel. Brenda ndërtesës ruhet e njëjta pamje e shtë ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Univers Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Univers Univers Stars
Lgj:Emin Matraxhi, Ura e Bakallit, Elbasan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Univers ofron dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas dhe TV satelitor. Nje frigorifer i vogel dhe nje tavolin ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Ambasador Hotel, Vlore, Albania   Hotel Ambasador Ambasador Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Internacional Hotel, Fier, Albania   Hotel Internacional Internacional Stars
Rr. Cameria, prane Spitalit Rajonal, Fier, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Internacional gjendet në zemër të qytetit të Fierit, ne një distancë shumë e shkurtër nga institucionet më të rën ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Bristol Hotel, Tirane, Albania   Hotel Bristol Bristol Stars
Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me një përvojë 15 vjeçare në fushën e hotelerisë.  Hotel ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Europa Hotel, Tirane, Albania   Hotel Europa Europa Stars
Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (21 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “M ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Korabi Hotel, Peshkopi, Albania   Hotel Korabi Korabi Stars
Rr. Rahim Gjika, Nr. 17, Peshkopi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Korabi eshte ish-Turizmi i vjeter i qytetit dhe ndodhet ne qender te qytetit te Peshkopise. Hotel Korabi ofron nj ... me teper
€ 18.00
cmimi me i lire per nate
Puka HTP Hotel, Puke, Albania   Hotel Puka HTP Puka HTP Stars
Qender, Puke, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Puka HTP gjendet shume prane liqenit dhe pistes se skive, i rrethuar nga gjelberimi. Hotel Puka HTP eshte resorti ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Real Scampis Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Real Scampis Real Scampis Stars
Blv:Q.Stafa, Lagja Kala, Elbasan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Real Scampis ndodhet në zemër të Elbasanit, brenda Kalase se vjetër duke zbuluar keshtu historinë mijëra- vjecare ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Bermon Hotel, Tirane, Albania   Hotel Bermon Bermon Stars
Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.3/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër Kinostudios, rreth 10 m ... me teper

€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Ramizi Hotel, Permet, Albania   Hotel Ramizi Ramizi Stars
Lagja Mejden, Permet, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Ramizi gjendet në Përmet. Restoranti ofron Wi-Fi. Çdo dhomë eshte e pajisur me TV satelitor, ajer te kondicionuar ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Broadway Hotel, Tirane, Albania   Hotel Broadway Broadway Stars
Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndertuar në vitin 2003, gjendet në një nga zonat më të preferuara ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Grand Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Grand Grand Stars
Rr: 11 Nentori, ne hyrje te qytetit, Elbansan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Grand eshte nje hotel luksoz i pozicionuar në hyrje të qytetit të Elbasanit, ne pjesen perendimore te tij. Ndodhet 1400 ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Capital Hotel, Tirane, Albania   Hotel Capital Capital Stars
Rruga Qemal Stafa, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hapur në vitin 2012, hoteli plot stil Tirana Capital ndodhet në Qytetin e Vjetër te Tiranës, pranë Prokurorisë së Përgj ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Boutique Vila Verde Hotel, Tirane, Albania   Hotel Boutique Vila Verde Boutique Vila Verde Stars
Rr. Isa Buletini, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.1/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ndodhet në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Guesthouse Mary Hotel, Tirane, Albania   Hotel Guesthouse Mary Guesthouse Mary Stars
Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shumë afër e Spitalit Hygeia. Hoteli ofron parkim falas dhe linj ... me teper
€ 14.00
cmimi me i lire per nate
Jolly Hotel, Tirane, Albania   Hotel Jolly Jolly Stars
Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg Kalase se Tiranes. Prane hotelit gjendet nje treg i madh ush ... me teper
€ 31.00
cmimi me i lire per nate
Nirvana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Nirvana Nirvana Stars
Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës. Është një vend ideal si për turistet ashtu edhe per njerëzi ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Eagle Hotel, Tirane, Albania   Hotel Eagle Eagle Stars
Rr. Sami Frasheri, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Lot Boutique ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Rose Garden Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Rose Garden Rose Garden Stars
Rr. Justin Godard, Nr. 18, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Boutique Rose Garden ndodhet ne pjesen historike te Shkodres, ne nje vile te bukur te restauruar prane Sheshit te ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Gjallica Hotel, Kukes, Albania   Hotel Gjallica Gjallica Stars
Rr. Dituria, Lagja 2, Kukes, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Gjallica gjendet ne qender te Kukesit ne bulevardin kryesor, pergjate rruges Ditur ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Arber Hotel, Tirane, Albania   Hotel Arber Arber Stars
Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të Tiranës, fare pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore ... me teper

€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Liss Hotel, Lezhe, Albania   Hotel Liss Liss Stars
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Liss ndodhet në qender te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërsa ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Padam Boutique Hotel, Tirane, Albania   Hotel Padam Boutique Padam Boutique Stars
Rr.Mustafa Matohiti, Vila Nr.2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel-restoranti Padam Boutique gjendet në një vilë të bukur klasike në zemër të Tiranës dhe është një pikë referimi pe ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Patricia Hotel, Tirane, Albania   Hotel Patricia Patricia Stars
Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Queen Hotel, Tirane, Albania   Hotel Queen Queen Stars
Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytetit. I vendosur pranë qendrës Kristal, vetëm pak metra mbi Un ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Austria Hotel, Tirane, Albania   Hotel Austria Austria Stars
Rruga e Dibres, Nr. 18
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Austria ndodhet në Tiranë, vetëm 400 metra nga Sheshi Skenderberg. Çdo dhomë në këtë hotel është e pajisur me aje ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
La Boheme Hotel, Tirane, Albania   Hotel La Boheme La Boheme Stars
Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme 'Bllok' të Tiranës. Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe një palestër. ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Lux Hotel, Vlore, Albania   Hotel Lux Lux Stars
Sheshi i flamurit mbi Tirana Bank, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Lux, nje investim serioz ne fushen e hotelerise, i ideuar dhe i ndertuar me mjeshteri nga arkitekte italiane. Gje ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Park Hotel, Tirane, Albania   Hotel Park Park Stars
Rr. Aleksandri i Madh, Pallati Y&S Park Hotel, Tirane, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Park Hotel ndodhet në Tiranë, 3 km nga Sheshi Skenderberg dhe 3.1 km nga Sky Tower. Të gjitha dhomat janë të pajisura m ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Rozafa Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Rozafa Rozafa Stars
Rruga Teuta, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Rozafa ndodhet në Shkodër, 2.9 km nga kalaja Rozafa dhe 3.8 km nga Liqeni i Shkodrës. Inteneti dhe parkimi falas ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Bardhi Hotel, Kucove, Albania   Hotel Bardhi Bardhi Stars
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 2, Kucove, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Bardhi ka nje dekade qe kujdeset per mysafiret vendas dhe te huaj, personalitete qeveritare dhe zyrtare. Hoteli e ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Dinasty Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dinasty Dinasty Stars
Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndësinë e mirëqenies së mysafireve te tij gjatë pushimeve të tyr ... me teper
€ 64.00
cmimi me i lire per nate
Diplomat Fashion Hotel, Tirane, Albania   Hotel Diplomat Fashion Diplomat Fashion Stars
Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se Tiranës dhe pak minuta nga vëllai i tij « i madh) Hote ... me teper

€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Dreri Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dreri Dreri Stars
Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Dreri eshte nje perle qe gjendet në Parkun Kombëtar, ne zonën më të bukur të Tiranës, vetëm 1,5 kilometra larg ng ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Ikea Hotel, Tirane, Albania   Hotel Ikea Ikea Stars
Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Ikea ofron një bar dhe një restorant qe shërben kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi dhe TV sa ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Lot Boutique Hotel, Tirane, Albania   Hotel Lot Boutique Lot Boutique Stars
Rr. Myrtezim Këlliçi 20, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Në Tiranë ka lindur një hotel që sjell një qasje të re mikpritjeje tek mysafirët e tij. Lot Boutique Hotel ndërthur ark ... me teper
€ 77.00
cmimi me i lire per nate
Tomorri Hotel, Gramsh, Albania   Hotel Tomorri Tomorri Stars
Qender, ish Turizmi, Gramsh, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Tomori ndodhet ne qender te qytetit te Gramshit, ish- Turizmi i vjeter, prane istitucioneve kryesore. Hotel Tomor ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Victoria Hotel, Tirane, Albania   Hotel Victoria Victoria Stars
Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në vitin 1999 në Tiranë, Shqipëri. Ky eshte nje hotel me 4 yje ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Senator Hotel, Tirane, Albania   Hotel Senator Senator Stars
Rruga Fortuzi 47
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme