Woodland

 
hotel rating stars

Brezovice, Sterpce, Kosovë

Woodland Hotel - Ski dhe Snowboard Qendra Brezovicë, Malet e SharritWoodland Hotel është hotel familjar, dhe gjendet 1750 m lartësi mbi-detare, i rrethuar nga malet mahnitëse të Sharrit dhe në mes të pistave më të njohura të skijimit në Kosovë, dhe vetëm disa metra larg skiliftëve në Brezovicë.Hoteli ofron pamje magjepsëse në mes të pishave ku mund ta ndijeni aromën e natyrës nga dritarja juaj.Hoteli përmban 14 dhoma dyshe, 5 dhoma familjare (me 4 shtrëter) si dhe 2 apartmane të pajisura me jacuzzi.Në Woodland Hotel është bar-restorani me një ambient relaksues e të ngrohtë familjar, që ofron ushqim tradicional e të shumëllojshem dhe kualitativ. Restorani është i pajisur me wi-fi.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00