Kristal

 
hotel rating stars

Rr. Sheshi R.Mala dhe N. Berisha, Gjilane, Kosove

Hotel Kristal eshte nje Hotel atraktive ne Gjilan, i cili eshte i pozicionuar ne qender te qytetit. Hoteli ofron nje akomodim shum te mire dhe sherbime shume cilesore, me nje staf shume profesional.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Kasaforte me pagese
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) : 50% te çmimit te dhomes