Queen Vali Palace

 
hotel rating stars

Vali Ranch – Perlepnice, Gjilan, Kosovë

Hoteli Queen Vali Palace eshte I vendosur afer Vali Ranch ne rajonin e Gjilanit. Hoteli eshte I pajisur me te gjitha funksionalitetet duke filluar prej salles se dasmave, me dizajn glamuroz, dhoma komode dhe uellnes & spa. Hotel Queen Vali Palace eshte nje hotel modern ne Gjilan ku ju mund te vendosni te qendroni dhe te ndieni komoditetin qe ofron nje ambient i tille.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses Politika per krevat shtese: 50.00 Euro Dy femije deri ne 5 vite, apo nje deri ne 12 vite, jane pa pagese ne te njejten dhome me prindrit e tyre