Camp Karagaq

 
hotel rating stars

Fehmi Agani n.n

Camp Karagaq në Pejë ndodhet 70 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Adem Jashari (PRN). Hotel Camp Karagaq ka qasje të lirë WiFi dhe parkim privat falas. Hoteli ka edhe bar. Të gjitha dhomat kanë TV të sheshtë. Disa dhoma kanë një zonën e çlodhur pas një dite të ngarkuar. Dhomat kanë banjo private. Ju mund të angazhoheni në aktivitete të ndryshme, të tilla si çiklizmi, peshkimi dhe ecja. Qendra e qytetit është 3 minuta larg nga Hoteli.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): ne marreveshje me hotelin