Adria International

 
hotel rating stars

Rr. Ahmet Krasniqi, PN, Prishtine, Kosove

Mirë se vini në Hotel Adria!
Hotel Adria është ndër hotelet më të mira në Prishtinë, Kosovë. Në fqinjësi me ambasadat dhe zyret nderkombëtare. Hoteli eshte nje ndertese 7-kateshe e ndërtuar në vitin 2006. Akomodimet totale te hotelit jane 27 dhoma me dizajn të gërshëtuar klasik dhe moderen. Një hotel elegant i cili ofron akomodim të veçant në Republikën e Kosovës.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 18 Euro Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses