Ambasador

 
hotel rating stars

Rr.Adrian Krasniqi, Nr.1, Prishtine, Kosove

Hotel Ambasador gjendet ne qender të Prishtinës. Ambienti i brendshëm e bën të përshtatshëm për organizime dhe evente të ndryshme në bizneset tuaja. Hotel Ambasador ofron dhoma elegante me dizajn, të rehatshme dhe për nje gjume sa me shlodhes.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Deri ne 2 femije, mosha deri ne 12 vjeq ne te njejten dhome cmimi i njejte i dhomes.