Apollonia

 
hotel rating stars

St. Vllezrit Fazliu PN

Hotel Apollonia ne Prishtine, ndodhet vetem 3 km nga qendres se qytetit. Hoteli ofron një restorant me gatimet tradcionale tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare. Wi-Fi është në dispozicion gjate gjithe kohes. Të gjitha dhomat janë te pajisura me ajër të kondicionuar dhe ofrojnë TV satelitor. Dhomat posedojne tharëse flokësh dhe banjo private. Disa dhoma kanë tarracë private. Hotel Apollonia ka recpesionin qe eshte ne sherbim 24 ore dhe gjithashtu ofron një bar. Objektet e tjera të ofruara përfshijnë ambjente per takime dhe konferenca te ndryshme qe mund ti organizoni ne Hotel.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

 Politikat e largimit te vone: ne marreveshje me hotelin.