Aviano

 
hotel rating stars

M9, Sllatinë e Madhe, 1km nga Airporti, Kosove

Hotel Aviano eshte hoteli me i afert nga Aeroporti Nderkombetari Prishtines me vetem 1 kliometer largesi, Ndersa nga kryeqyteti Prishtine gjemdet 15 kilometra larg, ne rrugen Prishtine- Peje. Kompleksi hotelier Aviano per akomodimin tuaj ofron sherbime ekslkuzive

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses