City Central

 
hotel rating stars

Rr. Adrian Krasniqi

Hoteli City Central ne Prishtine, gjendet ne qender te qytetit, vetem 3 minuta larg nga sheshi kryesor. Hotel City Central ka lidhje dhe me pjesen e vjeter te qytetit, ne njekohe te shkurter (5 minuta) do te jeni aty. Restoranti i hotelit sherben specialitete domestike internacionale. Hoteli eshte i pajisur me minibar me cdo permbajtje, si dhe sherbimi ne dhome eshte funksional 24 ore ne dite.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika e dales se vone nga hoteli: ne marreveshje me Hotelin.
Politika per shtrat shtese: 10 Euro