Emerald

 
hotel rating stars

Rr. "Magjistralja Prishtine-Shkup", pn. Prishtine

Emerald Hotel eshte hoteli/resorti i parë si dhe Hoteli i Konferencave në Kosovë. Emerald Hotel është një nga hotelet më të mirë luksoz në Prishtinë i cili ka ndërthur elegancën me lehtësitë dhe shërbimet luksoze. Hoteli Emerald ndodhet në autostradën kryesore ndërmjet Prishtinës dhe Shkupit, vetëm 10 minuta me makinë nga qendra e Prishtinës dhe 15-minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Hoteli Emerald eshte vendi unik per takime dhe per te shijuar gatimet ne tre restorante te ndryshme, bar ku shërbehen snacks dhe ëmbëlsira si dhe shërbim i dhomës 24 orë. Shërbimet superiore të hotelit përfshijnë privilegje prenotimesh në Spa dhe klubin e ri sportiv, i cili përfshin një pishinë të hapur 25 metra, fushë tenisi me një bar të plotë shërbimesh dhe restorant. Një hotel i ndërtuar me shije, duke ofruar një përvojë qe do te ngelet gjate ne memorien tuaj. Zgjidhni nder një sërë dhomash dhe apartamente, të dizejnuara për t'ju bërë të ndjeheni në shtëpi. Sipas shërbimit të shërbimit të hotelit është i trajnuar të te jete ne dispozicionin tuaj deri në detaje. Ne ofrojmë një listë të gjerë shërbimesh, akomodime të bollshme dhe staf profesional, të cilët sigurisht që kujdesuen të plotësojne kerkesat tuaja dhe te udhëtarëve më të sofistikuar. Pavarësisht nëse jeni këtu për një ditë ose një javë, ne synojmë t'ju kënaqim. Asnjë kërkesë nuk është e tepërt për të siguruar që vizita juaj të jetë e paharrueshme

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe tenisi

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: Akomodimi+Mengjesi+Taksat jane falasa per femijet deri ne moshen 12 vjecare. Mbi moshen 12 vjecare konsiderohen te rritur
Politika per krevat shtese: 30 Euro per te rritur
Politikat per largim te vone (Check Out): vetem ne rast disponibiliteti