Garden

 
hotel rating stars

Rr.Tahir Zajmi, Nr.30 Kalabrija, Prishtine, Kosove

Hotel Garden është hotel i ri, dhe njëri prej hoteleve më presitigjioz ne Prishtine, i pozicionuar 3 km larg qendrës së qytetit. Një hotel me shumë shije dhe stil, ne nje ndertese 4-kateshe me nej kapacitet prej 38 dhomave në total, të gjitha të dekoruara me shumë pasion dhe elegancë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.In case of non arrival of the guest will be paid the total reservation as far as reserved

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas Politika per largim te vone (late checkout) 50 % te çmimit te dhomes