Glory

 
hotel rating stars

Veternik N.N Kosovë, Prishtinë 10000

Hotel Glory ne Prishtine, gjendet ne pikat e interesit sic eshte ALbi Shopping Mall qe gjendet perballe Hotelit dhe gjithashtu Grand Store Prishtina. Hoteli gjendet 6 kilometra larg nga qendra e qytetit. Ne hotel te gjitha dhomat kane tavoline pune, televizior te sheshte dhe banjo private. Te gjitha dhomat jane te pajusura me kondicioner dhe dollap per rroba. Mengjesi kontinental sherbehet cdo mengjes. Stafi eshte ne dispozicionin tuaj 24 ore

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone: me marrveshje me hotelin.
Politika per Shtrat shtese: 10 euro