Golden

 
hotel rating stars

Rr.Motrat Qiriazi, PN, 10 000, Prishtine, Kosove

Golden Hotel në qendër të Prishtinës ndodhet vetem 5 min larg nga pjesa me e madhe e institucioneve qeveritare të Kosovës, agjencitë e OKB-së, Komisioni Evropian dhe Këshilli i Evropës. Golden Hotel me shërbimet e tij cilësore dhe çmime të arsyeshme ofron mjedise çlodhëse, mikpritëse dhe komode. Golden Hotel disponon dhoma me nje arredim komod dhe hapesirë të bollshme. Shërbimi për dhomat në hotel është 24 orë me një shërbim cilësor.Recepcioni është nën shërbimin tuaj për çdo asistencë për 24 orë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses