International Prishtina SPA

 
hotel rating stars

Rr. Rruga e Shkupit PN, Prishtine, Kosove

Hotel International Prishtina & SPA ne Prishtine, ndodhet ne Veternik vetem 3.2 km larg nga qendra e qytetit dhe 17 km larg nga Aeroporti i Prishtinës. Hoteli ofron SPA me 550 m2, qendra jonë SPA ju ofron një relaksim të paharrueshëm. Është i kompletuar me një pishinë me gjatësi 16 metra, Jaccuzzi, sauna, palestër dhe masazh. Gjatë qëndrimit tuaj ju mund të shijoni pije të ndryshme si dhe ushqime te specialiteteve te ndryshme te gatuara nga kuzhinjeret tane shume profesional dhe me pervoje. WiFi pa pagesë ofrohet në të gjitha hapësirat e hotelit.Per takime, seminare biznesi apo evenimente tjera, Hotel International Prishtina ju ofron gjithçka që ju nevojitet. Ne kemi 3 salla të funksionimit për të akomoduar 40 deri 300 persona. Ne kemi të gjithë infrastrukturën teknike për të përmbushur nevojat tuaja specifike. Në atmosferën e një hoteli të madh, çdo ngjarje që do të organizojmë, do të ishte e suksesshme. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar , TV të sheshtë me kanale satelitore. Terraca ose ballkoni janë pothuajse në shumicën e dhomave. Dhomat janë të pajisur edhe me banjo private që përfshin dush ose vaskë. Shtesa përfshijnë mantel banjoje, pantofla dhe tualetin. International Prishtina & Spa. Parking privat është siguruar pa pagesë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Piano bar
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. For cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, the hotel will be refunded according to the point 6 of the contract.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

 Mbi 5 vjeq paguhet 50% e shumes se te rriturit. Politika per krevat shtese: 50% e totalit te dhomes per secilin krevat shtes